Gremdējoties atmiņās par Ziemassvētkiem: skaistākie namu rotājumi Preiļu pusē
Foto: Publicitātes foto

Septīto gadu pēc kārtas gada tumšākajā laikā Preiļu novadā tiek rīkots konkurss "Skaistākais Ziemassvētku noformējums", portālu "Tava Māja" informēja Preiļu novada domes Nekustamā īpašuma daļas vadītāja, konkursa komisijas priekšsēdētāja Vita Biezaite. Šogad konkursam bija pieteikti 24 objekti.

Izrotātie nami iedalīti dažādās kategorijās – privātmāju noformējums, uzņēmumu un sabiedrisko ēku noformējums, pašvaldības un valsts iestāžu ēku noformējums.

Komisija saskaņā ar pieteikumā norādīto noformējuma apskates laiku – diena vai vakars –, apskatīja un novērtēja visus konkursam pieteiktos objektus. "Šī gada pavasarīgajā bezsniega ziemā cilvēki īpaši vēlējušies radīt svētku sajūtu sev un apkārtējiem," min Biezaite. "Jāteic, ka balvas ir pelnījuši visi konkursa dalībnieki – par izdomu, ieguldīto darbu, radošumu, tāpēc novērtēt un izvēlēties labākos bija ļoti grūti." Uzvarētāju apbalvošana notiks ikgadējā novada pasākumā "Uzņēmēju un lauksaimnieku gada balle". Balvas par dalību konkursā saņems arī tie dalībnieki, kuri godalgotas vietas neieguva.

Tags

Preiļi Preiļu novads Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form