Aizkaru aksesuāri, kas tos padara vēl mājīgākus
Foto: Shutterstock

Aizkari noteikti ir viena no interjera mājīgākajām sastāvdaļām, tāpēc ir vērts ar tiem eksperimentēt un, iespējams, jau esošos aizkarus mazliet pārveidot. Tie var būt speciālie magnēti, lentas, auklas vai pat sprādzes, ar kurām ierasto logu noformējumu pasniegt nedaudz citādāk un mājīgāk.

Ja ir vēlēšanās pa dienu aizkarus savākt uz vienu pusi, lieti noderēs kāda platāka lenta, vēlams no tā paša auduma, kas ir aizkariem. Šāds noformējums lieliski iekļausies jebkurā interjerā, turklāt loga zona izskatīsies krietni mājīgāka nekā tad, ja aizkari būtu vienkārši atvērti.

Bez lentām ļoti eleganti izskatīsies jebkura striķa vai auklas izmantošana, ja vien tas ir pieskaņots aizkaru stilam. Šajā gadījumā jūrnieku stila auklas lieliski sader ar lina aizkariem.

Ne mazāk gaumīgi izskatīsies arī speciālās aizkaru auklas ar dekoratīvu papildinājumu galā. Pat tad, ja nav vēlēšanās sasiet visus aizkarus, viens šāds loga noformējums pārvērtīs kopējā interjera noskaņu.

Ļoti klasiska un aristokrātiska stila piekritējiem varētu labpatikt šis aizkaru papildinājums ar greznākiem elementiem.

Ļoti interesantu noformējumu logiem rada rullo žalūzijas ar aukliņām pa vidu, kas izskatās tā, it kā aizkari būtu sasieti pa vidu kopā. Eleganti un stilīgi.

Viens no praktiskākajiem veidiem, kā var savākt aizkarus uz kādu pusi, turklāt vēlamā attālumā no loga malām, ir ar speciālo aizkaru magnētu palīdzību. Ar tiem var veidot interesantus noformējumus.

Šādi magnēti ir pieejami daudz un dažādās variācijās, turklāt ar tiem var saspraust dažāda biezuma aizkarus. Vieglākus aizkarus varēs pat saspraust augstāk, bet smagnējākus uz vienu vai otru sānu.

Starp citu, arī dušas un vannas aizkarus var sasprādzēt kopā, lai pa dienu tie radītu mājīgāku noskaņu vannasistabā. Vienu jostas galu var piestiprināt pie sienas, bet ar otru - saspraust aizkarus tiek cieši kopā, cik nepieciešams.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Aizkari
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form