Interesanti piemēri, kā viltīgi interjerā noslēpt radiatorus
Foto: Shutterstock

Apkures sezona rit pilnā sparā. Varētu pat teikt, ka tiem, kam mājās ir centrālapkure, ir vieglāk pārvarēt šo laiku, kad nav jādomā par to, kā piesildīt māju no lielā spelgoņa, kas valda aiz loga. Ja mājās ir radiatori, bet galīgi netīk, kā tie izskatās interjerā, vari iedvesmoties no kāda piemēra, ko atradām ''Houzz''.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visbiežāk šādus risinājumus izvēlas aušējo stāvu istabām, lai logi nebūtu jānosedz ar gariem aizkariem. Pieliekot radiatoriem priekšā paneli, var likt romiešu žalūzijas vai nelikt logiem priekšā neko, taču šādas restes jeb paneļus var izmantot jebkurā telpā.

Living Room

Šīs kastes izveidotas pat tik glītas, ka nevienam pat prātā nevar ienākt, ka aiz tām slēpjas kāds radiators.

Bedroom

Paneļi visā sienas garumā veido dekoratīvu papildinājumu interjerā, turklāt virsma visai labi kalpo par plauktiem.

Girard Avenue Living Room

Arī vannasistabās šādi risinājumi nav nekas neparasts, turklāt šāds noformējums izskatās krietni glītāk par jebkuru redzamo sildelementu.

Capital Hill Penthouse

Piesedzošos paneļus var atrast visdažādākajos izpildījumos, un tie visi kā viens gan kalpo estētiskam nolūkam interjerā, taču jārēķinās arī ar to, ka tie nedaudz, bet tomēr, kavē siltumatdevi.

A Re(de)fined Living Space

Ja ne pavisam noslēgtu kasti, tad no priekšpuses pieliktu paneli gan var izveidot arī pats. Šādi risinājumi īpaši labi izskatās mājokļos ar augstajiem griestiem.

3 Bedroom House Renovation

Sildītāju paneļi ļoti labi izskatīsies atklātās telpās, kur tie nedaudz izjauc interjera noskaņu. Piemēram, priekšnamā, kur tas pie viena kalpo kā plauktiņš dažādu nieku uzglabāšanai.

Georgian Family Home - Phase 1

Šādi paneļi izveidojami dažādos izmēros, tamdēļ jebkurai telpai var pielāgot šīs kastes.

Kinnegad

Minimālisma stila piekritēji, sākot no palodzes malas, var piestiprināt pavisam askētisku paneli, kas pagarinās sienu un pie viena noslēps radiatorus.

Hudson Loft, NYC

Tags

Apkure
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form