Ne tikai pie logiem: interesantas idejas aizkaru pielietojumam
Foto: Shutterstock

Visai ierasts skats ir iekārti aizkari pie logiem, bet vai esi iedomājies par to izmantošanu skapja durvju vietā vai pie gultas? Lūk, iedvesmojoši piemēri no ''Houzz'', kur aizkari atraduši pavisam netradicionālu funkcionēšanu.

Vannasistaba arī vēl ir no tām telpām, kur aizkari, varbūt nedaudz citādāka auduma, bet tomēr ir ierasts papildinājums. Tomēr no šī interjera var aizlienēt ideju izvēlei, kur tie ir garāki un atspraužami gluži kā aizkari pie logiem.

Hawks Landing

Arī šajā piemērā plastmasīgie aizkari aizstāti ar ko elegantāku un mājīgāku – audumu, kas pilda savas funkcijas, bet izskatās krietni omulīgāk, turklāt izmērs un iekarināšanas veids pilnībā maina noskaņu telpā.

Riverside Drive super groovy masterpiece

Mansarda tipa dzīvokļos vai vienkārši lielās telpās, kuras reizēm gribas sadalīt vairākās zonās, aizkari var būt pateicīgs risinājums šim nolūkam. Tie radīs mājīgu noskaņu un jebkurā brīdī, tos aizverot, var sadalīt telpu.

The Botanica

Šajā gadījumā, kur gulta redzama no viesistabas zonas, aizkaru pievēršanas funkcija ir ļoti veiksmīgs risinājums.

Glenwood Residence

Ja mājoklī ir ierīkots speciāls veļas mazgāšana stūrītis, bet galīgi neiet pie sirds tas, ka redzamas ir ierīces, kas šo darbiņu paveic, var to nosegt ar aizkariem. Iebūvētās nišās, kur ielikta veļas mašīna un žāvētājs, šāds papildinājums der kā uzliets.

Northside Chicago

Arī šajā piemērā ļoti veiksmīgi izmantoti aizkari, atdalot dīvāna un TV skatīšanās stūrīti.

Distrito Soho

Nelielākās guļamistabās, kur ietilpināts arī skapis, nereti durvju vietā omulīgāk un piemērotāk izskatīsies tieši aizkari.

Venice Loft

Arī pavisam nelielās guļamistabās, kur jāapvieno ne vien atpūtas, bet arī darba stūris, aizkari ir gluži vai nepieciešamība zonu atdalīšanai.

My Houzz: Willa Kammerer

Ja mājoklī ir ierīkota darba zona, kam negribas ik dienas pievērst uzmanību, aizkaru pielietojums ļoti veiksmīgi pildīs savu funkciju. Kad negribas ne domāt par darbu, aizkarus aizver, bet, kad jāstrādā, aiz priekšskara ir iespēja pievērsties darbiem.

Harlem Apartment - Home Office

Arī bērnistabā, kur ir atvērtā tipa plaukti, aizkari durvju vietā var būt krietni piemērotāki, nepieļaujot iespēju ievērt pirkstus. Turklāt tie izskatās mājīgāk.

Lynwood residence

Tāpat arī virtuvē, kur durvis varētu izskatīties pārlieku masīvi, lieliski iederēsies interjeram pieskaņoti aizkari.

Nautical kitchen

Tags

Aizkari Interjera idejas

Comment Form