Izmanto telpu gudri – praktiskas un radošas idejas stūru aizpildīšanai
Foto: Shutterstock

Ja vien telpas stūris jau nav aizņemts ar dīvānu vai citu izmērā lielu mēbeli, kādi radoši priekšlikumi lietderīgam telpas izmantojumam noderētu. Tas var būt grāmatu plaukts, puķupodu stends vai pat akvārijs – smelies iedvesmu un izvēlies sev tīkamāko variantu!

Plauktus visbiežāk ierasts redzēt pie kādas sienas daļas, taču arī stūri var būt tam visai piemēroti. Vannasistabā, kur vietas parasti ir īpaši maz, šāds risinājums pat ļoti atvieglos iekārtošanu.

Visai labi šādam nolūkam var noderēt arī pārvietojams stūra plaukts.

Tiem, kam mājās ir lieli grāmatu krājumi, piemērs ar stūra plauktu tieši literatūras glabāšanai var kalpot par iedvesmojošu piemēru.

Visai bieži ir tā, ka stūris ir pārāk šaurs, lai tur ietilpinātu lielo skapi, un pārāk mazs, lai izlīdzētos ar vienu puķupodu. Tad nu šādiem nolūkiem var aizlienēt ideju par kāda mīkstā krēsla iederēšanos šajā zonā. Neviena mājās nevar būt tā, ka ir par daudz omulības.

Arī guļamistabā šādai vietai var atvēlēt istabas stūri. Mīksts krēsls, pūkains pleds – ideāla vieta, kur ieritināties un palasīt kādu romānu.

Pat jā šādā omulības stūrītī nesanāks bieži uzkavēties, iekārtojums labi izskatīsies interjera kopskatā.

Atceries arī par lielo augu izmantojumu. Tie bagātīgi aizpildīs telpu, kalpos par spilgtu akcentu interjerā un arī uzlabos gaisu mājoklī. Vairāk piemērus ar lielo augu izmantojumu interjerā var aplūkot šeit.

Arī kādam plauktam dekoratīvo elementu izlikšanai vajadzētu atrast rūmi.

Ja ir vajadzība pēc darba zonas, pat neliels istabas stūris var tam labi kalpot.

Priekšnamā tas var būt kāds augstais krēsls vai plaukts dažādu nieku glabāšanai, piemēram, atslēgām, piezīmju lapiņām u.tml.

Lūk, arī oriģināla ideja, kā telpas stūri omulīgi iekārtot bērnistabā.

Virtuves stūrī var ierūmēt pat nelielu ēdamzonu. Beņķis ar mīkstu atzveltni pie vienas sienas, krēsli galda otrā pusē, bet pie sienas stūra daļā vēl var piestiprināt televizoru, ja ir tāda vēlme. Šāds izvietojums labi iederēsies, ja lielam galdam nav vietas.

Comment Form