No izlietnes izvēles līdz funkcionālam iekārtojumam – padomi virtuves iekārtošanai

No izlietnes izvēles līdz funkcionālam iekārtojumam – padomi virtuves iekārtošanai
Foto: Shutterstock

Ne viens vien piekritīs, ka tieši virtuve mājoklī ir tā svarīgākā telpa. Galu galā, arī viesi visbiežāk izvēlas pulcēties un sarunas aizvadīt tieši virtuvē, jo nereti tieši šī telpa ir ar patīkamāko noskaņu. Ja esi virtuves iekārtošanas jūtīs, noderīgi būs dažnedažādi padomi un stila idejas šajā sakarā.

Viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ietekmē virtuves funkcionēšanu un ērtu rosīšanos tajā, ir pārdomāts plānojums. Ja vadīsies pēc norādēm, ko iesaka interjera dizainers par tēmu virtuves trīsstūra teorija, neko nepareizi izdarījis nebūsi. Remontdarbu laikā svarīgi izvēlēties arī piemērotu grīdas segumu virtuvei, tāpēc par to un vēl vairāk lasi ''Tava Māja'' veidotajos rakstos.

Tad, kad esi nonācis jau tik tālu, ka jāmeklē piemērota izlietne, apgaismojums un jārod iedvesma mēbelēm, noderēs apkopotie raksti ar dažādu stilu virtuves interjeriem. Lielu lomu virtuvē spēlē arī dažādi rīki un piederumi, arī to glabāšanai padomos atradīsi idejas un radošas alternatīvas.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.