Saturs turpināsies pēc reklāmas

Atklāj Baltijas dizaina daudzveidību izstādē 'Design Isle 2016'

Atklāj Baltijas dizaina daudzveidību izstādē 'Design Isle 2016'
Foto: Publicitātes attēli

Rudenī Rīga, kā ierasts, kļūs par Baltijas dizaina galvaspilsētu, jo no 30. septembra līdz 2. oktobrim Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2016". Tajā varēs apskatīt Baltijas dizaina nozares uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus.

Latvijas dizaina oriģinalitāti varēs novērtēt, aplūkojot konkursa "Latvijas dizaineru savienības balva dizainā 2016" izcilākos darbus, kurus izvirzījusi profesionāla žūrija.

Darbi tiek dalīti četrās kategorijās – interjera, vides, lietu un saziņas dizains. Savu vērtējumu varēs paust arī ikviens dizainu un mākslu mīlošais, jo septembra vidū portālā "Delfi" tiks atklāts publiskais balsojums, lai noteiktu skatītāju simpātiju.

Līdztekus konkursa darbiem izstādē būs apskatāmas dizaina mēbeles, gaismas ķermeņi, dizaina apģērbi un aksesuāri, dzīvesstila produkti u. c. oriģināli dizaina produkti, ko prezentēs Baltijas vadošie dizaineri un dizaina uzņēmumi. "Igo. Akcents Personībai", "AM studio", "Naive Wood Factory", "ArGaumi", "Groods", "MAG Handmade", "Novus Novuss", "DecoArtis", "Alius"… tie ir tikai daži no "Design Isle 2016" dalībniekiem.

Septembra vidū portālā "Delfi" tiks atklāts publiskais balsojums, lai noteiktu skatītāju simpātiju.

Ar svaigām idejām un neordināriem risinājumiem pārsteigs arī Latvijas dizaina skolu un augstskolu audzēkņi, kas izstādē prezentēs savus diplomdarbus un radošos projektus.

Iestartē dizainu!

Izstādes pirmajā dienā, 30. septembrī, notiks izglītojoši informatīvs pasākums radošo industriju pārstāvjiem – "Iestartē dizainu!". Tajā norisināsies tīklošanās un investīciju piesaistes apmācības, tiks sniegts ieskats, kā no dizaina start-up idejas nonākt līdz konkurētspējīgam produktam un kā to virzīt tirgū. Savukārt dienas noslēgumā notiks dizaina start-up ideju konkurss. Plašāka informācija jau drīzumā tiks publicēta izstādes mājaslapā "DesignIsle.lv".

Jaunums – Baltijas dizaina gadatirgus

Šogad pirmo reizi izstādē "Design Isle" notiks arī Baltijas dizaina gadatirgus, kur talantīgie pašmāju un Baltijas dizaineri tirgos oriģinālus un mūsdienīgus dizaina produktus – interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīvesstila produktus un vēl daudz ko citu. Iedvesmojies, izvēlies un iegādājies!

Izstādi rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT1" un Latvijas Dizaineru savienība ar Rīgas Tehniskās universitātes atbalstu. Vairāk: www.designisle.lv

Vienlaikus ar dizaina izstādi notiks starptautiskā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstāde "Baltic Furniture 2016", kurā kvalitatīvas mēbeles viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, darbistabai, priekšnamam, virtuvei, birojam un dārzam prezentēs ražotāji un tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Vācijas, Turcijas, Itālijas un citām valstīm. Plašāku informāciju meklē: "BalticFurniture.lv".

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.