Foto: Keitijas Perijas deviņus miljonus vērtā māja, kur vannasistabā ir kamīns
Foto: Vida Press

Vieni lielāko daļu dzīves lolo un iekārto savu mājokli, lai tas būtu pati pilnība, bet citi dzīvesvietas maina teju kā zeķes. Lai arī mājā nekā netrūkst, Keitija Perija tomēr nolēmusi šķirties no sava īpašuma, un tāpēc varam palūkot, kā tad izskatās 9,5 miljonu ASV dolāru vērtais nams Holivudā.

Kā liecina informācija ''Hello Magazine'', šikais nams atrodas visai turīgu ļaužu rajonā, kur mitinās ne viena vien slavenība. Arī Keitijas Perijas māja neatpaliek no rajona spožākajām pērlēm. Četras guļamistabas, sešas vannasistabas, vairākas atpūtas telpas ar visdažādākajām ekstrām, trenažieru zāle, iespaidīga izmēra peldbaseins pagalmā, veranda ar pasakainu ainavu, glīti iekopts dārzs un strūklaka mājas priekšā – tās ir tikai dažas pieminēšanas vērtas detaļas, ko var novērtēt arī pašu acīm fotogalerijā.

Lai arī pati ēka celta jau 1954. gadā, nekas neliecina par seno vēsturi, jo itin viss atbilst augstākajām prasībām. Viesistabās padomāts par īpaši omulīgu laika pavadīšanu, turklāt visai kuplā pulkā, jo mīkstās mēbeles ir pietiekamā daudzumā, lai mājā vienlaikus uzņemtu kaut 20 cilvēkus. Ja jaunajiem īpašniekiem liela aizraušanās ir kulinārija, virtuve pilnībā attaisnos cerības, jo profesionālās iekārtas ļauj gatavot restorāna cienīgu maltīti mājas apstākļos.

Guļamistabās ieturēti neuzkrītoši toņi sienu krāsojumā, taču ar krāsām variēts tekstilijās – mēbelēs, gultas klājumā, paklājos un aizkaros. Viena no iespaidīgākajām telpām Keitijas Perijas mājā noteikti ir vannasistaba, kur pati vanna izvietota telpas vidū, un tajā guļot, var vērties zvaigžņotajās debesīs, jo tieši virs tās ir liels logs. Ja rūpīgāk palūkosi fotoattēlu, pamanīsi, ka tajā pašā vannasistabā ir pat kamīns, ļaujot baudīt spa cienīgu noskaņu.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Slavenību mājas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form