Ciemos pie zvaigznes: virtuāla viesošanās slavenību mājokļos
Foto: Vida Press

Vai, klausoties savu iemīļoto mūziķu dziesmas, skatoties kinofilmas, dodoties uz sporta mačiem vai vērojot sabiedrībā zināmu cilvēku pasākumus, nerodas vēlēšanās uzzināt, kā šie cilvēki dzīvo ikdienā? Ja arī tevi kādreiz tirdījis šis jautājums, "Tava Māja" vēlas apmierināt tavu ziņkārību un doties virtuāli ciemos pie dažādiem slaveniem cilvēkiem.

Šajā kolekcijā ir apkopoti 24 dažādi stāsti par mājvietām, kuru atslēgas kaut uz brīdi bijušas sabiedrībā labi atpazīstamu dziedātāju, aktieru, sportistu un supermodeļu kabatās.

Katram māja ir citādāka – viens izvēlējies iegādāties lauku īpašumu tālāk no ļaužu acīm, vēl kāds priekšroku devis dzīvoklim lielpilsētas centrā, taču cits sliecies par labu ekskluzīvam daudzstāvu savrupnamam.

Piemēram, basketbolists Lebrons Džeimss izvēlējies par 23 miljoniem iegādāties mūsdienu muižu Kalifornijā, turpretī aktrise Zoja Dešanela, kas tikusi nominēta Zelta globusam par lomu seriālā ''New Girl'', izvēlējusies neierasti vienkāršu, bet romantisku mājokli Holivudā. Vienmēr esi gribējis zināt, kā dzīvo Bejonsa un Jay Z? Šajos un vēl virknē citu slavenību mājokļos vari ielūkoties virtuālā ceļā.

Daudzus no šiem īpašumiem par saviem slavenības sauc pavisam nesen, taču kolekcijā atrodami arī tādi nami, kurus sabiedrībā atpazīstamie cilvēki izlikuši pārdošanā vai arī apdzīvojuši vien neilgu laiku.

Laipni lūdzam tevi ielūkoties dažādās slavenību mājās, kas pārsteidz ar daudzveidību, interesantiem telpu iekārtojumiem un dizaina idejām!

Tags

Brīvdienu māja Slavenību mājas

Comment Form