Foto: Pasakaina māja pāris metrus virs zemes – šarmantais koka namiņš Anglijā
Foto: Vida Press

Bērnībā teju ikviens ir sapņojis par savu mazo štābiņu kokos, kur pabūt pāris metrus virs zemes. Savu sapņu piepildījumu Deivonā īstenojis kāds pāris, kurš uzbūvējis pasakainu brīvdienu koka namiņu, kur var sajust dabas šarmu un var patverties no ikdienas steigas.

Kīrans un Helēna Fišeri, kuri ir 31 gadu veci, savu skaisto koka namiņu radījuši pašu rokām.

Kā vēsta "Vida Press", pārim kopumā bija nepieciešami aptuveni pieci gadi, lai atrastu savu ideālo atpūtas vietu Deivonā. Sapnis par namiņu kokos bijis savā ziņā risks, bet tagad tas vainagojies panākumiem, jo, piemēram, līdz pat nākamā gada oktobrim skaistā atpūtas vieta ir pilnībā rezervēta atpūtniekiem.

Foto: Pasakaina māja pāris metrus virs zemes – šarmantais koka namiņš Anglijā
Foto: Vida Press

Ceļš līdz namiņam kokos nav bijis viegls – namiņš apmeklētājiem durvis vēries vien pirms diviem gadiem, bet vēl pirms tam tika ieguldītas lielas pūles un darbs, lai to izveidotu.

Kīrans sākotnēji uz papīra uzskicējis savu vīziju par to, kādam jābūt namiņam, bet pēc tam to iedevis arhitektūras studentam, kurš uzfrišinājis skici. Visu projekta gaitu viņš vadījis pats. Kopumā ēkas celtniecība aizņēmusi deviņus mēnešus, kuros tika strādāts gan dienu, gan nakti.

Aptuveni 74 kvadrātmetrus lielais namiņš ir starp četriem kokiem, kā arī tas atrodas aptuveni sešus metrus virs zemes. Tajā ir gāzes apkure, dzīvojamā istaba, guļamistaba, vannas istaba un skaista terase.

Foto: Pasakaina māja pāris metrus virs zemes – šarmantais koka namiņš Anglijā
Foto: Vida Press

Māja ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo, lai tajā varētu dzīvot. Telpās ir televīzija un DVD iekārta, kafijas automāts, gludeklis, liela izmēra gulta, atpūtas krēsli, kā arī pat picas krāsns un citas noderīgas lietas.

Savukārt īpaši skaists skats redzams no lielajiem ēkas logiem, kuros var redzēt vējā rāmi šūpojošos koku zarus.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Brīvdienu māja Naktsmājas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form