Pieci stāsti par mājvietām, kas no sapņa pārtapa realitātē
Foto: Privātais ahīvs

Katram cilvēkam ir sapņi – vienam tās ir ainiņas, kas pēc miega īpaši spilgti iespiedušās atmiņā, savukārt cits ar vārdu "sapnis" apraksta kādu kvēlu vēlēšanos. Šoreiz pievērsīsimies otrai nozīmei, vēršot uzmanību cilvēkiem un mājām, kuras izlolotas ar īpašu rūpību. Visas kā viena, savā veidā bijušas sapņa piepildījums, ļaujot saimniekiem just gandarījumu un dubultu labsajūtu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan ir sapņi, kurus iespējams realizēt spontāni un uzreiz, runājot par sapņu mājiņu, nevar izslēgt iespējamību, ka ceļš līdz vēlmju īstenošanai var būt visnotaļ ilgs. Bērniem bieži vien ir sapnis par mājiņu kokos – šādu projektu Cēsu pusē izdevās realizēt piecus metrus virs zemes. Savukārt Guntis un Daila par savu sapņa piepildījumu sauc lauku īpašumu Madonas pusē, jo ilgstoši vēlējās radīt vietu, kurā aizbēgt no pilsētas steigas. Viņu māja ir ģimenes oāze meža ielokā, kur var gan rīkot draugu pasākumus, gan arī baudīt absolūtu mieru bez kaimiņu un lielceļa tuvuma.

Turpinājumā iepazīsties ar pieciem atšķirīgiem stāstiem, kuru pamatā ir doma par vēlmju piepildīšanu. Taču, ielūkojoties šajā rakstā, vari iepazīties ar dažādām mājvietām ārpus Latvijas robežām, kuras varētu kvalificēties šajā kategorijā.

Tags

Brīvdienu māja Iedvesma
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form