Apkaimē, bet ar centra sajūtu – 11 šarmanti dzīvokļi Rīgā
Foto: Jānis Salmanis

Daudzi galvaspilsētas mīļi un dzīvokļu meklētāji dod priekšroku dzīvošanai Rīgas centrā, lai pilnībā viss nepieciešamais būtu rokas stiepiena attālumā. Tikmēr citus intensīvā satiksme un cilvēku pūļi neuzrunā, tāpēc viņi mājokli labāk izvēlas kādā no apkaimēm un iekārto to kā īstenu centra pērli. Šoreiz aicinām ielūkoties 11 dažādos dzīvokļos dažādās Rīgas apkaimēs, kur savulaik esam viesojušies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai gan dzīvošanai centrā ir daudz plusu, apkaimes var piedāvāt mierīgāku ikdienu. Šie varianti var būt piemēroti cilvēkiem, kuru ģimenēs aug mazi bērni vai ir mājdzīvnieki, jo nereti apkārtnē ir kāds mežs, parks vai promenāde, kur izbaudīt nesteidzīgas pastaigas. Kā piemēru var minēt Juglu, Āgenskalnu vai Iļģuciemu – ar kādu savu bonusu tie var atsvērt atrašanos tālāk no centra.

Laika gaitā "Tava Māja" ir ciemojusies vai devusi iespēju ielūkoties dažādos skaistos mājokļos Rīgas apkaimēs. Pēc fasādes vien par dzīvesvietām nevar spriest, jo moderni dzīvokļi un gaumīgas pērles var būt paslēpušās arī namos, kas celti pagājušajā gadsimtā. Tāpat atrādītie mājokļi bijuši ļoti atšķirīgi arī savos izmēros – no plašiem divstāvu dzīvokļiem līdz nelielām, taču funkcionāli iekārtotām dzīvesvietām.

Turpinājumā apskati 11 šarmantus dzīvokļus un iepazīsties ar to interesantajiem iekārtošanas stāstiem!

Tags

Dzīvoklis Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form