Foto: Liepājā noskaidroti sakoptākie īpašumi un krāšņākie dārzi
Foto: Publicitātes foto

Ik gadu Liepājā sumina čaklākos namu saimniekus, un arī šis gads nav izņēmums. Pagājušajā nedēļā sumināti konkursa "Sakoptākais nams 2019" laureāti, kuru īpašums ir gluži vai paraugs visai pilsētai – labā stāvoklī, sakopts, un gaumīgi apzaļumots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Tavs Dārzs" pastāstīja Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāve Zita Lazdāne, sakoptākie nami tika vērtēti trīs kategorijās – iestādes un uzņēmumi, privātmājas, kā arī daudzdzīvokļu mājas. Ieteiktie nami un labiekārtotie dārzi tika apskatīti klātienē. Žūrija objektus vērtēja pēc šādiem kritērijiem – objekta sakoptība, mazo arhitektūras formu tehniskais stāvoklis, apstādījumu un labiekārtojumu kvalitāte, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistiskā vienotība, ideja, kā arī izmantoto materiālu oriģinalitāte.

Lazdāne informē, ka žūrijas komisijas sastāvā bija Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš, Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš, Liepājas pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule, Jaunliepājas un Karostas rajonu arhitekte Iveta Ansone, dārzniece Alda Damberga, Liepājas pilsētas pašvaldības Izpilddirektora biroja vadītāja Daina Matule, ainavu arhitekte Laura Stilbiņa, Vecliepājas rajona arhitekte Gunta Šnipke un sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Konkursa "Sakoptākais nams 2019" laureāti:

  • Privātmāju kategorijā – ēkas Pērkones ielā 20, Pērkones ielā 22, Pērkones ielā 24, Ziemeļu ielā 22 un ēka Riņķu 7c.
  • Sakoptākā uzņēmumu ēka – jaunā viesnīcas "Maestro Design Hotel" ēka;
  • Sakoptākās daudzdzīvokļu mājas – Siguldas ielas 11, Turaidas ielas 2 un Ventspils ielas 53 ēkas;
  • Veicināšanas balvas saņēma privātmājas Priežu ielā 45 un Riņķu ielā 7B.


Arī šogad sakoptāko namu saimniekiem tika pasniegta pie ēkas sienas piestiprināma atzinības plāksnīte pilsētas karoga krāsās ar gadaskaitli "2019" un pilsētas karogs.

"Patiess prieks par ikvienu liepājnieku, kurš rūpējas ne tikai par savu namu, bet arī labiekārtojumu, apstādījumiem un skaistu vidi apkārt savai mājai. Lai iekoptu skaistu dārzu, izaudzētu kuplus košumkrūmus, spilgtus ziedus un uzturētu skaistu namīpašumu ir nepieciešams rūpīgs un regulārs darbs, kas prasa ne tikai pacietību un neatlaidību, bet arī patiesas rūpes par vidi sev apkārt," sacīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš. "Pilsētu veidojam mēs visi kopā, tādēļ paldies ikvienam pilsētas namīpašniekam un apsaimniekotājam, kurš kopj un uztur savu īpašumu un padara kopumā skaistāku un sakoptāku mūsu Liepāju."

Foto ieskats Liepājas sakoptākajos īpašumos un saimnieku sumināšanā:

Tags

Dārza labiekārtošana Dārzs Dārzs pilsētā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form