Ekskluzīvais penthauss piecos stāvos, kas atrodas Manhetenas slavenākajā debesskrāpī
Foto: Publicitātes attēli

Ņujorka nav iedomājama bez augstceltnēm, kurās atrodas ne tikai biroji, bet arī dzīvokļi. Viens no slavenākajiem debesskrāpjiem Ņujorkas prestižajā rajonā Manhetenā ir tieši "Woolworth Building", kura augšējos stāvos atrodas eksluzīvs penthauss "The Pinnacle Penthouse", kas ir izvietots piecos stāvos.

Kā vēsta portāls "Business Insider", pirmo reizi 32 dzīvokļi nekustamo īpašumu tirgū nonākuši 2014. gadā. To sākumcena bijusi no 2,85 miljoniem ASV dolāru (2,59 miljoni eiro). Savukārt tieši ekskluzīvais penthauss 241 metru augstajā celtnē pārdošanā nonāca 2017. gadā, un tā sākumcena bija 110 miljoni ASV dolāru (99 miljoni eiro). Tagad, kā uzsver portāls, dzīvokļa cena ir krietni kritusies, sasniedzot vien 79 miljonu ASV dolāru (71 miljonu eiro).

Penthauss atrodas debesskrāpja pašā virsotnē. Tas izvietots piecos stāvos, un dzīvokļa kopējā platība sasniedz aptuveni 899 kvadrātmetrus. Tam ir arī visai ievērojama lieluma terase – 67 kvadrātmetri, no kuras paveras 360 grādu skats uz pilsētu. Šis dzīvoklis tiek pārdots ar balto apdari, tāpēc jaunais saimnieks mājokļa iekārtošanā varēs izpausties pēc sirds patikas. Pašlaik nekustamo īpašumu kompānija ir publicējusi dzīvokļa vizualizācijas ar jau gatavu interjeru.

Nākamais dārgākais dzīvoklis šajā ēkā ir "Pavilion A", kas aizņem ēkas 29. stāvu, vēsta "Business Insider". Tas maksā 29,85 miljonus ASV dolāru (27,10 miljonus eiro).

"Woolworth Building" dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja izmantot koplietošanas baseinu, džakuzi, saunu, kā arī citas ekstras, piemēram, vīna baudīšanas telpu.

Foto ieskats ekskluzīvā dzīvokļa vizualizācijās:

Tags

Dzīvoklis

Comment Form