No īstas lauku sētas līdz šikam Rīgas dzīvoklim: 10 vizuāli baudāmi ciemošanās stāsti
Foto: DELFI

Ir cilvēki, kuriem mājas ir tikai vieta, kurā pārnakšņot, kamēr citiem tā ir vide, kas raisa laimes hormonu izdalīšanos. Šādās mājās ir itin viss – gan vēstures liecības, gan arī personīgas detaļas, kas, pat pirmo reizi viesojoties, dod vērā ņemamu ieskatu saimnieku dzīvē un ikdienā.

Tā kā "Tava Māja" regulāri dodas braucienos uz dažādām Latvijas vietām, lai līdz pēdējam sīkumam izzinātu, kā cilvēki dzīvo, atvedot sev līdzi arī bagātīgu vizuālo materiālu, šoreiz esam apkopojuši interesantus ciemošanās stāstus, kas var kalpot par iedvesmu ikvienam. Starp citu, esam devušies ne tikai uz dzīvesvietām, bet arī nozares profesionāļu darbnīcām, kuras var saukt par šo cilvēku otrajām mājām.

Aicinām arī tevi pavērt durvis skaistiem mājokļiem un papriecēt acis ar gan autentiski, gan arī pēc jaunākajām interjera tendencēm iekārtotām mājvietām. Šie stāsti ir par uzņēmīgiem cilvēkiem Latvijā, kuri gatavi "Tava Māja" lasītājiem parādīt to, kas citiem paliek aiz aizslēgtām durvīm.

Tags

Dzīvoklis Lasāmgabali
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form