Kā izvēlēties segu
Foto: Shutterstock

Gultas veļas mainīšana nav no tiem ērtākajiem un ātrāk izdarāmajiem mājas darbiem, tāpēc praktisks padoms par to, kā ātrāk un efektīvāk to izdarīt, liks ''ķerties vērsim pie ragiem'' un izmēģināt šo metodi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svarīgi zināt, ka šis paņēmiens ir atbilstošs tiem gultas pārvalkiem, kam atveres daļa ir visā vīles garumā, pretējā gadījumā to izdarīt būs daudz sarežģītāk.

Darbību secība:

Izklāj gultas pārvalku uz gultas tādā virzienā, kā segai paredzēts atrasties gultā - ar atveres daļu gultas kājgalī.

Pa virsu pārklājam jāliek sega pareizā virzienā, precīzi novietojot segas stūrus virs pārvalka stūriem.

Iekāp gultā, galvgaļa pusē, un pamazām sāc rullēt gultas pārvalku kopā ar segu, gluži kā piepūšamo matraci, lai no tā izietu gaiss. Turpini rullēt segu ar pārvalku līdz pašam galam.

Kad viss aizrullēts līdz galam, viena stūra galā atloki pārvalka stūra daļu un iestum tajā sarullēto segu. Tas pats jāizdara arī segas otrā stūra galā, lai abi gali būti ielocīti uz otru pusi.

Pēc tam segu itin viegli būs attīt vaļā, turklāt pārvalkā būs ievilkta sega, tāpēc atliek vien priecāties par to, cik ātri šis process ir paveicams.

Tādā pat veidā var sarullēt segu, un atlocīt galus, lai izņemtu to no pārvalka un liktu mazgāties.

Video pamācība:

Tags

Dienas padoms Gultas veļa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form