Trauku slaucīšana

Kristāldzidri un spoži – īsa pamācība smalko trauku mazgāšanā
Foto: Shutterstock

Kas attiecas uz kristāla traukiem, tad to slaucīšanā noteikti nepieciešami cimdi, lai uz virsmas nepaliktu taukaini pirkstu nospiedumi. Jebkuru trauku slaucīšanā vislabāk izmantot antistatiskas salvetes, mikrošķiedras lupatiņas vai lina dvieļus. Galvenais, lai izvēlētais audums nav tāds, kura šķiedras neatdalās saskarsmē ar mitrumu. Bieži cilvēki izvēlas papīra dvieļus vai salvetes, taču šie noteikti nav tie labākie palīglīdzekļi trauku slaucīšanā, jo no papīra atdalīsies smalkas plēksnītes, kas pielīp trauku virsmai.

Atceries, ka dvielim vienmēr jābūt tīram un sausam, jo ar slapju dvieli var radīt tikai jaunus traipus uz jau tikko nomazgātajiem traukiem.

Vislabāk traukus uzreiz pēc mazgāšnas izlikt žāvēties uz kāda dvieļa vai žāvētāja un slaucīt tos tad, kad lielākā daļa mitruma jau notecējusi. Šādi arī varēs ilgāk izmantot dvieli slaucīšanai, jo tas tik ātri nebūs pilnībā slapjš.

Tags

Trauku mazgāšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form