Uz neatgriešanos: iedarbīgs veids, kā atvadīties no zirnekļiem mājās
Foto: Shutterstock

Ja esi no tiem, kas, ieraugot mājās pa grīdu vai sienām rāpojam zirnekli, sabīstas vairāk, nekā mežā sastopot zvēru, ļoti iespējams, ka šī metode ļaus uz neatgriešanos no negantniekiem atvadīties.

Ir cilvēki, kuriem fakts, ka kaut kur rāpo zirnekļi, netraucē, tomēr daļa pat negrib pieļaut varbūtību, ka tas varētu mitināties ar mājiniekiem zem viena jumta. Šādi domājošajiem varētu labpatikt paņēmiens, kā radīt apstākļus, kas nepavisam nepatiks zirnekļiem un tāpēc tie turēsies pa gabalu no konkrētajām telpām.

Kā raksta ''Polili'', piparmētru tējas maisiņi ir brīnumlīdzeklis šajā jomā. Izmantotus maisiņus, kuriem notecējis liekais šķidrums un tie jau apžuvuši, jānoliek vietās, kur parasti visbiežāk arī mitinās zirnekļi. Piparmētras aromāts darbojas kā zirnekļu atbaidītājs un tie nerādīsies ne tuvumā. Tā kā zirnekļiem tīk mitināties un tīklus vīt istabas kaktos, tur tad arī ieteicams izlikt šos tējas maisiņus. ''Tava Māja'' gan iesaka par tiem neaizmirst, jo ilgstoši stāvot, tie var sākt pelēt.

Alternatīva tējas maisiņiem ir piparmētru ēteriskā eļļa. Pievieno to ūdenim, izsmidzini telpā, tai skaitā istabas kaktos, un zirnekļi turēsies pa gabalu. Nežēlo ēterisko eļļu – uz nelielu pudelīti vajadzētu vismaz 10 pilienus, lai līdzeklis iedarbotos uz zirnekļu aizbaidīšanu. Bet, ja gadījumā pašam itin nemaz netīk piparmētru smarža, šo eļļu var aizstāt ar citronu vai kanēļa ēteriskajām eļļām, kas būs tikpat iedarbīgas.

Tags

Kaitēkļi

Comment Form