Mājās veidotas mitrās salvetes uzkopšanas darbiem

Mājās veidotas mitrās salvetes uzkopšanas darbiem
Foto: Shutterstock

Mitrās salvetes ir ļoti pateicīgs materiāls, ar kuru gan mazgāt logus, gan slaucīt spoguļus, gan dažādas virsmas no putekļiem. Tā kā pirkt salvetes visiem šiem mājas darbiem būtu diezgan dārgi, pārņem šo pamācību, kur paskaidrots, kā tās var pagatavot pats, turklāt dažādas un atšķirīgiem nolūkiem.

Ja līdz šim vēl neesi atklājis, kā mājas darbos var noderēt mitrās salvetes, lūko pēc padoma šeit, kur minētas to priekšrocības sākot no mēbeļu un beidzot ar paklāju tīrīšanu.

Pirms gatavo mitrās salvetes, jāatrod kāds trauks, kur tās uzglabāt. Tam jābūt slēgtam, lai salvetes neizžūst, bet tajā pašā laikā parocīgam, lai ērti paņemt katru salveti. Šim nolūkam var izmantot jau iztukšotu mitro salvešu kārbu, kas paredzēta, piemēram, ekrānu tīrīšanai, iesaka ''Home Made Interest''.

Vajadzīgais:

  • Roku dvieļa rullis (tam ir biezāks papīrs un rullis ir garāks)
  • Kārba
  • Ūdens
  • Spirts
  • Etiķis
  • 1 tējkarote šķidro ziepju
  • Ēteriskā eļļa pēc izvēles

Papīra rulli ar roboto nazi pārgriez uz pusēm. Var izmantot arī biezāku tualetes papīra rulli, tad nebūs jāgriež uz pusēm lielais rullis, tikai svarīgi lai materiāls būtu gana biezs. Ja vēlies pagatavot abu veidu mitrās salvetes, izmanto vienu papīra dvieļa rulli, to pārgriežot uz pusēm, un katru liekot savā traukā ar attiecīgajām sastāvdaļām.

Mitrās salvetes stikla tīrīšanai

Ja vēlies mitrās salvetes stiklu tīrīšanai, traukā sajauc divas krūzes ūdens ar pus krūzi spirta un tikpat daudz etiķa. To visu sajauc un ielej traukā, kur ielikts papīra rullis. Trauku aizver un atstāj uz laiku ievilkties.

Universālās mitrās salvetes

Mitrās salvetes, ar kurām tīrīt dažādas virsmas, piemēram, palodzi, plauktus, grīdlīstes utt., gatavo līdzīgi – traukā ar ielikto rulli lej krūzi ūdens, pus krūzi etiķa, tējkaroti šķidro ziepju un 5-10 pilienus ēteriskās eļļas.

Pēc tam, kad papīrs viscaur izmircis, izņem no vidus kartonu, tam līdzi vilksies papīrs. Plēs pa sloksnei mitro salveti un izmanto tīrīšanai.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka