Video meistarklase: Stilīgas lampas izveide no koka skaliņiem

Ja alksti pēc kāda jauna, pašgatavota dekora interjerā, varbūt nelieliem rokdarbiem pievērsties mudinās šī video meistarklase? Nodrošinies ar līmi, koka skaliņiem un pacietību, lai to visu saliktu kopā.

Lai arī šajā video izmantoti koka saldējuma kociņi, var izmantot arī citas formas kociņus – lielākus, mazākus, īsākus vai garākus, kā nu kuram gribas. Taču tieši šādus saldējuma kociņus, ko izmanto arī citu kārumu gatavošanai, var iegādāties restorānu piederumu bāzēs un rokdarbu, mākslinieku veikalos. Bez kociņiem vajadzīga arī līme, un nevis kura katra, bet tāda, ka var saturēt kopā koku. Šim nolūkam var izmantot arī karsto līmes pistoli.

Kad vajadzīgais sarūpēts, var ķerties pie darba. Veido lampas abažūru, liekot kociņus tā, lai veidojas kvadrāts. Līmi nespied pārāk daudz, lai tā neiet pāri malām. Pēc pirmās kārtas līmē nākamo, bet pēc tam jau izvirzi kociņus, lai veidotos forma. Var līmēt tā, ka uz augšu forma sašaurinās, kā tas ir video pamācībā, bet tikpat labi var veidot viļņotu formu.

Izveido divas daļas, pēc tam tās salīmē kopā un lampa gatava! Atliek tikai ielikt vadu ar spuldzi. Šādi var taisīt gan stāvlampas, gan galda, griestu un sienas lampas kupolu.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Apgaismojums Interjera idejas
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form