Piecas radošas idejas, kur mājokļa interjerā izmantot matu gumiju

Piecas radošas idejas, kur mājokļa interjerā izmantot matu gumiju
Foto: Shutterstock

Matu gumiju var izmantot ne tikai cirtu savaldīšanai, bet arī to var pielietot kā palīgu, lai uzlabotu dažādas lietas mājoklī.

"Tava Māja" piedāvā portāla "The kitchn" apkopotās radošās idejas, kur mājokļa interjerā var izmantot matu gumiju. Iespējams, daļu no šīm idejām būsi jau izmēģinājis, bet daļa var šķist pārsteidzošs jaunums.

Noteikti daudzi ir izmēģinājuši vaska pilināšanu svečturī, lai tikai nostiprinātu sveci. Šis veids, protams, ir efektīvs, bet to var aizstāt arī ar matu gumiju. Tā var kalpot kā palīgs sveču nostiprināšanā, bet tikai nepieciešams ap sveci aptīt nepieciešamā izmēra gumiju. Atceries, ka liela izmēra gumija nekā nevarēs ietilpt mazā svečturī.

Vēl matu gumiju var izmantot ziedu kompozīciju veidošanā. Arī ziedu veikalos ir manīts, ka ap augu kātiņiem ir aptīta nevis lenta, bet gan elastīga gumija. Protams, ka var argumentēt, ka ziedus var izjaukt, bet matu gumija tos lieliski saturēs kopā ziedus, lai skaistā kompozīcija neizjuktu.

View this post on Instagram

A post shared by CARA Florist Balikpapan (@caraflorist) on Apr 16, 2018 at 8:45pm PDT

Lai nesanāktu iespiest plaukstā pārāk daudz šķidro ziepju vai kāda losjona, vari izmantot matu gumiju, kas kalpos kā efektīvs veids, lai novērstu izšķērdību. Atliks vien ap trauka pumpīti aptīt matu gumiju. Tad, kad spiedīsi līdzekļa pumpīti – uzliktā matu gumija neļaus "izpumpēt" pārāk daudz šķidruma.

Tāpat matu gumija var kalpot kā dzērienu identifikācijas zīme. Matu gumijas var aptīt apkārt pudelei, lai nesajūk dzērieni, kas ir iepildīti pudelēs. Īpaši tas attiecināms uz pudelēm, kurām nav etiķešu.

Lai ieviestu elektroierīcēs un to vados kārtību – aptin tām apkārt matu gumijas! Tā efektīvi varēs savaldīt telefonu lādētāju vadus, fēna vadus un citas ierīces.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka