Video: Piedeguša gludekļa apakšas notīrīšana ar paracetamolu

Video: Piedeguša gludekļa apakšas notīrīšana ar paracetamolu
Foto: Caters News/Scanpix/LETA

Paracetmols tiek izmantots dažādu sāpju remdēšanai, bet kāda mamma no Lielbritānijas atklājusi pavisam citu paracetamola izmantošanas veidu, proti, lai likvidētu piedegušu gludekļa apakšu, ziņo "The Mirror".

36 gadus vecā Rebeka Harisa no Somersetas padalījusies ar video, kurā viņa rāda piededzinātās gludekļa apakšas tīrīšanu ar paracetamolu. Jau ar divām baltajām tabletītēm dažu minūšu laikā tiek panākts neticams rezultāts – nav ne miņas no melnajiem plankumiem.

Viņa stāsta, ka šo triku izlasījusi internetā, tāpēc nolēmusi izmēģināt arī dzīvē. Rezultāts viņu pārsteidzis, uzsver portāls.

Kā redzams video, viņa uz sakarsēta gludekļa uzliek paracetamola ripiņu, bet pēc tam ar pincetes palīdzību to virza pa netīro gludekļa virsmu. Paracetamols lēnām no virsmas atdala piedegumu. Pēc tam gludeklis tiek noslaucīts ar lupatiņu.

"Es biju ārkārtīgi pārsteigta, bet tas strādāja!" piebilda Rebeka. "Ļoti daudzi cilvēki ir šokēti par šo metodi, bet tas ir ātri un ērti izdarāms. Turklāt – paracetamols ir ļoti lēts."

"Tava Māja" gan nav līdz šim izmēģinājusi šādu piedeguša gludekļa apakšas tīrīšanas veidu, bet zemāk var skatīties Rebekas uzņemto video, kurā viņa tīra virsmu ar paracetamolu. Ja šī metode tomēr tev nav pa prātam, tad šeit atradīsi virkni citu ieteikumu, lai atbrīvotos no piedegušās gludekļa apkašas.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka
Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.