5 eglītes rotājumi, ko var uztaisīt no makaroniem
Foto: Publicitātes foto

Svētku laikā dažādus pastas veidus iespējams izmantot ne vien gardu maltīšu pagatavošanai, bet arī radošām nodarbēm. "Dobeles dzirnavnieks" iesaka piecas idejas vienkārši un ātri pagatavojamiem eglītes rotājumiem, kas būs pa spēkam ikvienam ģimenes loceklim – mazākajiem tie ļaus attīstīt pirkstu veiklību, bet pārējie varēs priecāties par kopā pavadīto laiku un krāšņi rotāto eglīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dekoru izgatavošanai nepieciešama dažādas formas pasta, stipra aukla un karstā līme. Nopūšot dekorus ar krāsas aerosolu, iespējams izcelt pastas faktūru un panākt īpaši greznu rotājumu izskatu.

Zvaigzne

5 eglītes rotājumi, ko var uztaisīt no makaroniem
Foto: Publicitātes foto


Sastāvdaļas:

  • 10 "Penne rigate" makaroni;
  • karstā līme;
  • aukla rotājuma izgatavošanai (45 cm) un rotājuma iekāršanai eglē (20 cm).


Gatavošana:

Zvaigznes starus veido, "Penne rigate" formas pastu ar karsto līmi salīmējot pa pāriem (izveidojot piecus atsevišķus pārus).

Gatavos staru pārus novieto uz galda vertikāli vienu otram blakus un no kreisās puses līkločveidā caur katru makaronu caurvij auklu. Kad aukla izvērta caur pēdējo pāri, galus sasien stingrā mezglā.

Iegūto zvaigznes formu ar karsto līmi nostiprina staru savienojumu vietās.

Īsāko auklu caurvij vienam no zvaigznes stariem un sasien tik garu, cik nepieciešams.

Nokrāso.

Lasi tālāk un uzzini, kā no dažādu formu makaroniem pagatavot vēl četrus rotājumus eglītei.


Tags

Jaunais gads Ziemassvētki Ziemassvētku eglīte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form