Pavasara darbiem gatavs: padomi darbarīku uzglabāšanā un kopšanā
Foto: PantherMedia/Scanpix

Dārza darbi un mājokļa labiekārtošana nav iedomājami bez palīgiem – dažādiem instrumentiem, kas krietni atvieglo darbus. Kā tos pareizi uzglabāt, kuri ir nepieciešamākie un kā kopt, lūko "Tava Māja" padomu izlasē zemāk!

Dārzā darbu ir daudz - jāapgriež ne tikai vecie zari un krūmi, bet arī pirms vasaras sezonas jāpārbauda lapenes tehniskais stāvoklis, siltumnīca un ne tikai. Tam noderēs dažādi instrumenti, tāpēc "Tava Māja" rakstu krājumā atradīsi ne tikai ieteikumus, kam vajadzētu būt instrumentu kastē, bet arī padomus, kā orientēties plašajā instrumentu klāstā.

Darbarīkiem allaž jābūt darba kārtībā, tāpēc arī jāliek aiz auss, ka pēc darbiem tie ir jāsaved kārtībā. Arī nākamreiz būs patīkamāk ķerties klāt darbiem, ja darbarīks būs tīrs, ne, piemēram, aplipis ar zemes pikučiem vai saķepis ar lapām.

Lūk, rakstā zemāk aplūko padomu izlasi par instrumentiem, bet, ja tev ir kāds specifiskāks jautājums par kādu instrumentu vai tā uzturēšanu darba kārtībā, tad raksti to e-pastā: maja@delfi.lv

Tags

Dārza labiekārtošana Remonts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form