Virtuves izlietnes meklējumos: kā izvēlēties piemērotāko
Foto: Shutterstock

Virtuves izlietnes meklējumos uzmanību pievēršam ne tikai tās cenai, materiālam, bļodu skaitam, to dziļumam, bet arī izlietnes izmēram. Lielākā izlietnē mēs varēsim nomazgāt lielāku trauku daudzumu, bet tajā pašā laikā lielas izlietnes ir arī dārgas. Kā izvēlēties savai virtuves iekārtai piemērotāko izlietnes izmēru, lūko rakstā tālāk!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāls "Houzz" ir uzskaitījis vairākus parametrus, kas var kalpot par labu ceļvedi, lai savā virtuvē varētu izvēlēties tādu izlietni, kas atbilst taviem gatavošanas paradumiem un arī tīrīšanai.

Izlietni izvēlies atbilstoši savam virtuves izmēram. Šis ieteikums ir pašsaprotams – ja tev ir maza virtuve, tad izvēlies arī mazu izlietni. Tā būs pieticīgāka, bet lieliski pildīs savu funkciju. Liela izmēra izlietne aizņems pārāk lielu vietu šādā mazā virtuves iekārtā, kā rezultātā paliks mazāk vietas ēdiena gatavošanai.


Izlietni pielāgo virtuves logam. Daži saimnieki virtuvi uzstāda pie loga, jo tā var baudīt skaistus skatus. Taču jāņem vērā, ka šim solim jābūt saskanīgam, proti, neuzstādīsi taču zem šaura loga ļoti platu izlietni, kas telpā radīs jokainu paskatu.

Izlietne kā telpas centrālais un izceltais punkts. Skaidrs ir viens – lielu izlietni telpā būs grūti noslēpt, tāpēc to vari padarīt par telpas centrālo elementu. Kā to izdarīt? Izvēlies izlietni, kas ir neparastāka materiāla, piemēram, vara. Kāpēc gan izlietne nevar būt virtuves "odziņa"?


Izvēlies savam maciņam draudzīgu izlietni! Šis punkts daudziem noteikti būs pašsaprotams. Mums var iepatikties milzīga un skaista izlietne, bet cits jautājums būs - vai mēs to varēsim iegādāties?


Izvēlies izlietni, kas visvairāk atbilst tavām vajadzībām! Ja tu labāk traukus mazgā ar rokām, ne liec tos trauku mazgājamajā mašīnā, tad tev noderēs izlietne ar divām bļodām (diviem nodalījumiem). Atceries, ka pie lielākas izlietnes vienlaicīgi var darboties arī vairāki cilvēki. Taču atceries, ka šādai izlietnei būs nepieciešams arī lielāks skapītis. Šādas izlietnes noteikti būs piemērotākas lielākām virtuvēm.

Telpā, ja rocība atļauj, var pat ierīkot divas izlietnes! Tām vienlaicīgi varēs rosīties divi pavāri.


Neierasta izmēra izlietnes. Tādās, protams, būs visai sarežģīti mazgāt traukus, bet tās var kalpot vien kā ūdens ņemšanas vieta. Vai arī – pēc ballītes no glāzēm šādā izlietnē var izliet šķidrumus.

Tags

Izlietne Virtuve
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form