Modernās tehnoloģijas tradicionālā izpildījumā: kā nodrošināt veselīgu klimatu telpā ar apdares materiāliem
Foto: Publicitātes foto

Blīvi noslēgtām konstrukcijām ir gan priekšrocības, gan savi trūkumi. Lai novērstu dārgos enerģijas zudumus, pēdējo 10 gadu laikā ārsienu un logu siltumizolācijas un gaisa apmaiņas ierobežošanas jomā ir panākts ievērojams progress, un aizvien vairāk noslēgtās konstrukcijas aiztur ne vien siltumu, bet arī kaitīgus piesārņojumus telpas iekšpusē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Telpu gaisa apmaiņa ar āra gaisu (gaisa apmaiņas ātrums) mūsdienās ir 10 reižu lēnāka nekā vecās ēkās. Mūsdienīgas blīvi noslēgtas konstrukcijas izvirza būvmateriāliem daudz lielākas prasības nekā jebkad agrāk, un veids, kā nodrošināt zemu kaitīgo vielu koncentrāciju, ir atbilstoša mājas ventilācija.

Dabas iedvesmoti "Klima" produkti

"Baumit Klima" produkti satur kaļķi, kas ir atrodams arī olu čaumalās. Čaumalas nodrošina aizsardzību olā esošajam cālim, kalpojot kā klimata kamera, un tās pat var tikt izmantotas pārtikā. Savukārt pārāk liels gaisa mitrums palielina pelējuma veidošanās risku.

Modernās tehnoloģijas tradicionālā izpildījumā: kā nodrošināt veselīgu klimatu telpā ar apdares materiāliem
Foto: Publicitātes foto

Kaļķa preventīva iedarbība

Pelējums un sēnītes ir daži no lielākajiem veselības apdraudējuma avotiem. Tā kā kaļķis ir sārmains, tas dabīgā veidā samazina rašanos. Būvējot vai renovējot, jums ir iespēja izvēlēties, cik veselīgā vidē vēlaties dzīvot turpmāk.

Radiet patvērumu, kas jums sniegs spēku un enerģiju!

"Baumit" strādā, lai radītu veselīgus dzīves apstākļus un videi draudzīgus sistēmu risinājumus, piemēram, piedāvājot "Baumit Klima" produktu sēriju. Nodrošiniet, ka nākotnē elposiet veselīgāku gaisu!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form