Ēkas siltumizolācija – ietaupīs ne tikai līdzekļus, bet arī saudzēs veselību
Foto: Publicitātes foto

Patīkama iekštelpu klimata un drošības harmoniska mijiedarbība palīdz uzlabot dzīves kvalitāti dzīvojamās mājās, birojos un citās būvēs, kā arī ietaupīt naudu. Tieši tāpēc siltumizolācijas sistēma "Baumit StarSystem" ir ieguldījums bezrūpīgai nākotnei.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Siltumizolācijas sistēma "Baumit StarSystem" palielina ikvienas ēkas vērtību, neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve, vai ēkas renovācijas projekts, jo sertificētā un drošā "Baumit" sistēma apvieno klasiku un inovācijas.

"Baumit":

• Sistēma ar visaugstākās kvalitātes garantiju
• Piemērota visām siltumizolācijas plāksnēm
• Ārkārtīgi izturīga pret laika apstākļu iedarbību

Ļoti noturīga un elastīga

Ar augstās kvalitātes līmēšanas un armēšanas javu "Baumit StarContact White" vai "StarContact" jūs varēsiet pielīmēt jebkuru izolācijas materiālu – vai tās būtu fasādes siltumizolācijas plāksnes no klasiskā, vai ekstrudētā polistirola (piemēram, XPS), vai minerāla siltumizolācijas plāksnes. Papildu labai saķerei ar pamatni šī java ir ļoti elastīga un noturīga pret atmosfēras iedarbību. Pateicoties ātrākai nobriešanai salīdzinājumā ar citiem armēšanas materiāliem, ievērojami samazinās tehnoloģiskais pārtraukums pēc armēšanas slāņa uzklāšanas, tādējādi ietaupot laiku. Turklāt, izmantojot "Baumit StarContact White" armēšanas javu, pirms virsmas apstrādes pamatni nav nepieciešams apstrādāt ar īpašu absorbējošu grunti.

Siltumizolācijas sistēmas ar minerālvati uzbūve

Ēkas siltumizolācija – ietaupīs ne tikai līdzekļus, bet arī saudzēs veselību
Foto: Publicitātes foto

Pamata virsma – jauna būve vai oriģinālā pamatne

1. Līmēšana – līmēšanas un armēšanas java uz balta ("StarContact White") vai pelēka ("StarContact Grey") bāzes, īpaši tvaika caurlaidīga, ar labu saķeri.

2. Siltumizolācijas plāksnes – minerālu siltumizolācijas plāksnes ar gareniska vai slīpa vērsuma šķiedrām (tā sauktajām lamelēm).

3. Stiprināšanas veids – individuāli pielāgots.

4. Armējošs slānis – līmēšanas un armēšanas java "Baumit ProContact" ar iestrādātu stiklšķiedras sietu "Baumit StarTex". Ja tiek izmantots absorbējošs pārklājums, tad nav nepieciešams izmantot balto armēšanas javu "StarContact White". Ja tiek izmantota pelēkā "StarContact" līmēšanas un armēšanas java, ir jāizmanto "Baumit PremiumPrimer" grunts.

5. Fasādes java – "Baumit NanoporTop", īpaši izturīga pret piesārņojumu un aļģēm, "Baumit SilikonTop", "SilikatTop", "GranoporTop", "PuraTop" intensīviem toņiem, "CreativTop" – radošas fasādes virsmas veidošanai.

Siltumizolācijas sistēmas ar polistirolu uzbūve

Ēkas siltumizolācija – ietaupīs ne tikai līdzekļus, bet arī saudzēs veselību
Foto: Publicitātes foto

Pamatne – jauna ķieģeļu vai oriģinālā bāze

1. Stiprināšanas veids – līmes dībeļi "Baumit StarTrack", kuriem ir daudzas priekšrocības: nerada termiskos tiltus, plankumus dībeļu montāžas vietās, viena veida dībeļi atšķirīga biezuma izolācijas materiāliem. Ir iespējams izmantot arī parastos dībeļus.

2. Līmēšana – balta ("StarContact White") un pelēka ("StarContact Grey") līmēšanas un armēšanas java, kas ir īpaši tvaika caurlaidīga un ar labu saķeri.

3. Siltumizolācijas plāksnes – baltas (EPS-F) vai pelēkas vai pelēkas ar atstarojošu slāni (Baumit StarTherm) fasādes siltumizolācijas plāksnes EPS-F labākai izstrādei, izmantojot tās Baumit StarTherm Reflect siltumizolācijas plākšņu piestiprināšanai.

4. Armējošais slānis – līmēšanas un armēšanas java "Baumit StarContact White" un iespiests stiklšķiedras siets "Baumit StarTex". Ja izmanto absorbējošu pārklājumu, tādā gadījumā nav nepieciešams izmantot balto armēšanas javu "StarContact White". Ja tiek izmantota pelēkā "StarContact" līmēšanas un armēšanas java, ir jāizmanto "Baumit PremiumPrimer" grunts.

5. Fasādes java – "Baumit NanoporTop", īpaši izturīga pret piesārņojumu un aļģēm, "Baumit SilikonTop", "SilikatTop", "GranoporTop", "PuraTop" intensīviem toņiem, "CreativTop" – radošas fasādes virsmas veidošanai.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form