Meklējot pavasari: latvieši ar stopiem izbraukā Eiropas vidieni no Milānas līdz Parīzei
Foto: Privātais arhīvs

Ko darīt, ja Latvijas pavasaris vēl kaut kur aizkavējies? Vienkārši – doties pavasari meklēt pašiem! Izmantojot Lieldienu brīvdienas, sešu cilvēku sastāvā nolēmām doties nelielā stopošanas ceļojumā, traucoties cauri Itālijas ziemeļiem, Šveicei un Francijai un aplūkojot šo valstu toleranci pret stopotājiem. Dažādu piedzīvojumu pavadīti, esam atgriezušies ar pilnām kabatām pieredzes un dažādu notikumu," raksta Zane skujiņa, kuras stāstiem var sekot blogā šeit.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma


Viņa kopā ar draugiem Lauru Orliņu, Denisu Bezuščonoku,Lindu Pirviti, Austri Cīrulnieku un Uldi Lasmani devās piedzīvojumā cauri Eiropas vidienei.

Sākums

"Mūsu stopošanas piedzīvojums sākas brīdī, kad vēlā ceturtdienas vakarā sēdējām pie Ulda un pētījām lidmašīnas biļešu cenas - konkrēta mērķa nav, tāpēc meklējam kaut ko siltu, kaut ko skaistu un kaut ko mums izdevīgu. Pēc apmēram stundu ilgas prātuļošanas vienojāmies par maršrutu un plānu – lidosim no Viļņas uz Milānas lidostu, stoposim apmēram 1000 kilometrus, un tad uz mājām lidosim atpakaļ no Parīzes. Kad biļetes bija kabatā, vēl aplūkojām pāris iespējamos stopošanas maršrutus, bet nedēļu vēlāk jau varējām kravāt somas un mesties piedzīvojumā.

Tags

Eiropa Fiat Punto Francija Itālija Lieldienas Parīze Šveice Vācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form