Pārbaudīti un interesanti pastaigu maršruti Rīgā cilvēkiem ratiņkrēslos un jaunajām māmiņām
Foto: Baiba Bicēna

Tuvojas vasara. Rīgā un tās apkārtnē ir daudz parku, ezeru, upju, dārzu un arī jūra. Cik pieejamas mūsu atpūtas vietas ir cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai māmiņām ar maziem bērniem ratiņos? Mēģināsim to noskaidrot. Lūk, invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" darbinieces Baibas Bicēnas pārbaudīti un pašu izbraukti interesanti maršruti, ieteikumi ko dažādās Rīgas vietās apskatīt un uzlabot, arī kritika bedrainajiem ceļiem vai nekvalitatīvām uzbrauktuvēm. Tomēr visi šeit minētie maršruti ir pavisam reāli izstaigājami, viegli atrodami un atraktīvi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" darbiniece Baiba Bicēna ir izstrādājusi vairākus maršrutus pa Rīgas skaistākajam vietām, ko var veikt cilvēki ratiņkrēslā ar vai bez pavadoņa.

Baibas pārbaudītās pastaigu vietas un novērojumi lieti noderēs arī jaunajām māmiņām, kuras meklē idejas pastaigām ar bērnu ratiņiem pa Rīgu.

Tags

Apeirons Arkādijas parks Brīvības piemineklis Krišjāņa Barona iela Ojārs Feldbergs Ziedoņdārzs Rīga Latvija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form