Disneja atrakciju parks tavās mājās: iespaidīgi virtuālie nobraucieni, ko izbaudīt bez rindām
Foto: AP/Scanpix/LETA

Kāds no Volta Disneja atrakciju parku apmeklējumiem ir daudzu ģimeņu sapnis. Kamēr ceļošanas iespējas ir visai ierobežotas, kaut daļiņu no prieka iespējams izbaudīt, dodoties virtuālās ekskursijās, kā arī visai iespaidīgos nobraucienos, sēžot savā dīvānā.

"Youtube" kanālu "Virtual Disney World" jeb Virtuālo Disneja pasauli, kā teikts aprakstā, nesponsorē visiem labi pazīstamā kompānija, tomēr apkopo plašu klāstu šo parku atrakciju. Arī žurnāls "Forbes" šīs virtuālās ekskursijas, kas piedāvātas kanālā, ierindo starp labākajām, aicinot ļaudis mesties interesantajos piedzīvojumos – gan nobraucienos, gan citās izklaidēs. Kanāls izveidots 2016. gadā un kopš tā laika pulcējis plašu Disneja pasaules fanu pulku.

Lai arī sajūtas var būt nedaudz piezemētākas, nekā tās būtu realitāte, šie unikālie video dod zināmu klātesamības sajūtu un priekšstatu, ko no šādu vietu apmeklējuma sagaidīt. Turklāt tas viss bez stāvēšanas garās rindās!

Iespējams, tiklīdz ceļošana atkal būs aktuāla, tieši šī pieredze ļaus izkristalizēt tavu nākamo galamērķi.

Ar citiem kanāla video iespējams iepazīties te.

Tags

Paliec mājās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form