Foto: Izplatoties 'Covid-19', Ņujorkā izskatās kā spoku pilsētā
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Kur agrāk kūsāt kūsāja dzīvība, tagad novērojams neierasts klusums. "Covid-19" ietekmējis visu pasauli, tostarp arī tik straujas pilsētas kā Ņujorku.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Ņujorkas mērs Bils de Blāzio CNN pastāstīja, ka 18. martā Ņujorkā apstiprinātas 532 jaunas "Covid-19" saslimšanas, kopā sasniedzot vismaz 1871 inficēto skaitu un jau 11 nāves gadījumus.

Līdzīgi kā citur pasaulē, arī šajā pilsētā cilvēki lūgti distancēties un neapmeklēt publiskas vietas, liekot šai dzīvajai pilsētai nedaudz piebremzēt.

Ēdināšanas vietas ir slēgtas, piedāvājot vien savus produktus līdzņemšanai, un arī tādas vietas kā teātri un sporta zāles negaida apmeklētājus. Protams, arī ielas ir krasi tukšākas – cilvēki nedrūzmējas ne pie iecienītākajiem tūristu objektiem, ne arī to pūļi redzami vienkārši dodoties savās ikdienas gaitās. Sajūtas ir tik neikdienišķas, ka daudzi šobrīd Ņujorku nodēvējuši par "spoku pilsētu".

Turpinājumā neliela fotoekskursija pa Ņujorkas salīdzinoši klusajām ielām.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Ņujorka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form