Laumiņu ieleja Transilvānijā, kas drīz būs viesnīca

Laumiņu ieleja Transilvānijā, kas drīz būs viesnīca
Foto: Shutterstock

"Castelul de Lut Valea Zanelor" jeb tiešā tulkojumā Laumiņu ieleja atrodas Transilvānijā, Rumānijā. Šī vieta ar neparastajām ēkām pēdējo gadu laikā izpelnījusies tūristu atzinību.


Ideja par šādu interesantu un tūristu piesaistošu mājiņu veidošanu radusies kādām rumāņu pārim, kas pārdevuši savas mājas pilsētā un pārvākušies uz ainavisku lauku nostūri, kur uzbūvēt pasaku cienīgu valstību.

Šis namiņš veidots no dabiskiem materiāliem, proti, māla, koka un salmiem. Izmantotie materiāli, interesantā arhitektūra, kā arī kopējā atmosfēra vilina daudzus tūristus izpētīt šo pasaku zemi. Noteikti vērts izcelt, ka skaistā apkārtne, kas ieskauj šo ciematiņu, arī ir apbrīnas vērta – kalni, meži un netālu plūstošā upīte liks elpai aizrauties.

Laumiņu ieleja Transilvānijā, kas drīz būs viesnīca
Foto: Shutterstock

Lai arī šī vieta tūristu redzeslokā nonākusi vien pirms pāris gadiem, tā jau izpelnījusies daudzu ļaužu atzinību. Turklāt, kā skaidro "Culture Trip", drīzumā šis nams vērs vaļā durvis kā 10 istabu viesnīca. Vai tu vēlētos nakšņot šādā naktsmītnē?

Ko vēl būtu vērts apskatīt Rumānijā, meklē te.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl