Lietuvā tapis baismīgs tūrisma objekts – Šausmu viesnīca
Foto: DELFI / Orestas Gurevičius

Lietuvas pilsētā Alītā nesen durvis vērusi jauna tūristu piesaistes vieta – Šausmu viesnīca, teikts "Delfi.lt".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā Šausmu viesnīcas saimnieks Ēvalds Kazlausks atklājis "Delfi.lt", bija pienācis laiks godināt dzimto pilsētu un cilvēku emociju tumšo pusi. Pats Ēvalds ir īsts šausmu mīļotājs. Tieši šādu sajūtu meklējumos Ēvalds kopā ar sievu apmeklējis vairākas Lietuvas šausmu, kā arī izlaušanās istabas. Un tā arī dzimusi ideja veidot kaut ko līdzīgu. Viņš teic, ka atklāt šāda veida objektu ir ne tikai biedējoši, bet arī jautri.

"Mūsu Šausmu viesnīca ir lielākā Lietuvā – tās platība ir 2200 kvadrātmetri. Ir kinoteātris, deju zāle un citas interesantas telpas, bet visu es nevaru atklāt – intriga ir jāsaglabā," teic īpašnieks.

Baiļu namā valda nudien atbilstoša atmosfēra. Sveču gaisma, biedējošas skaņas un dažādi tēli – gan šausmu filmu varoņi, gan raganas un citas radības. Šajā noskaņā ikviens atnācējs cenšas izpildīt dažādus uzdevumus, lai tiktu ārā no viesnīcas. Šausmu nams piedāvā vairāku stundu programmas. Vai vari iedomāties, ka esi aizgājis uz šādu izklaidi ar draugiem un katru no jums ieslēdz savā istabā? Vēl biedējošāku šo situāciju padara fakts, ka nama radības dara visu iespējamo, lai izšķirtu draugus. Tiesa gan, viesnīcas telpas aprīkotas ar novērošanas kamerām – visi viesnīcas viesi tiek uzraudzīti.

Īpašnieks izceļ, ka ikvienam vajadzētu kārtīgi izvērtēt došanos uz šo vietu – piemēram, cilvēkiem, kuriem ir smagas sirds slimības, šo piedzīvojumu uz savas ādas izbaudīt neiesaka. "Mēs uzņemam apmeklētājus no 16 gadu vecuma, bet tikai ar vecāku piekrišanu. Mēs esam sagatavojuši līgumus, tie jāparaksta pēc ierašanās. Tomēr mūsu izklaidi parasti izvēlas cilvēki vecumā no 25 gadiem," stāsta Ēvalds, piebilstot, ka apmeklētājiem ieteicams ierasties vienkāršā apģērbā vai paņemt līdzi maiņas apģērbu. Plašāka informācija šeit.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form