Tūristu iecienītie Kalifornijas magoņu lauki pilnā plaukumā; skatu aicina vērot tiešsaistē
Foto: AP/Scanpix/LETA

Aprīļa vidū, pēc spēcīgām lietavām, Antelopes ielejas Kalifornijas magoņu rezervāts uzplaucis pavisam košās krāsās – savu uzvaras gājienu uzsākuši krāšņie ziedi, kas parasti šajā laikā ir daudzu ceļotāju apjūsmas objekts.

Ziedošā ieleja izskatās gluži kā kāda aina no romantiskām filmām, tomēr šogad neviens tūrists šo skatu baudīt savām acīm nevar – ņemot vērā Covid-19 izplatību pasaulē, rezervāts ir slēgts. Rezervāta pārstāvji gan teic, ka valstī noteiktie ierobežojumi nav atturējuši daudzus – uzraugiem nācies pat fiziski bloķēt ceļu, lai pārtrauktu ASV apceļotāju plūsmu uz parku, teikts ceļotāju portālā "Travel and Leisure".

Atgādinot, ka šogad šī iecienītā tūrisma galamērķa baudīšana ies secen, parka pārstāvji uzsver, ka iepriekšējos gados ziedi ir izbradāti un tāpēc šogad, salīdzinoši ar citiem gadiem, skats nav nemaz tik krāšņs. Savukārt tie, kas par katrām varītēm vēlas šo skatu redzēt savām acīm, var sekot līdzi magoņu krāšņumam tiešsaistes kamerā šeit.

Tags

Paliec mājās ASV
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form