Aicina doties Lieldienu tradīciju izzināšanas pārgājienā pa Valmieru

Aicina doties Lieldienu tradīciju izzināšanas pārgājienā pa Valmieru
Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Sestdien, 31.martā, pulksten 11 Valmieras Tūrisma informācijas centrs (Valmieras TIC) aicina doties Lieldienu pārgājienā kopā ar aktīvā tūrisma entuziasti Santu Paegli. Pārgājiena laikā ikviens interesents būs aicināts izzināt un izmēģināt dažādas Latvijas un citu valstu Lieldienu tradīcijas.

Lieli un mazi varēs izmēģināt spēkus jau zināmajās Lieldienu tradīcijās – olu ripināšanā un to meklēšanā. Tāpat arī ikvienam būs iespējams uzzināt, ar kādām tradīcijām svētkus atzīmē citur pasaulē: Vācijā, Igaunijā, Austrālijā un citviet. Būs iespēja rast atbildes uz interesantiem jautājumiem, piemēram, kurā valstī Lieldienās ugunskurā dedzina pūpolus. Lai varētu piedalīties aktivitātēs, katrs dalībnieks aicināts līdzi ņemt pāris pašu krāsotu Lieldienu olu.

Pārgājiena sākums un noslēgums plānots pie Valmieras Tūrisma informācijas centra. Pasākums ilgs aptuveni trīs līdz četras stundas un vedīs pa maršrutu, kas būs piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Maršrutā iespējams doties arī ar bērnu ratiņiem. Pārgājiena laikā plānota vieta atpūtai, kur ikviens varēs apēst savas līdzi paņemtās uzkodas un silto dzērienu.

Dalības maksa pārgājienā no personas – četri eiro, apmaksu veicot līdz pārgājiena dienai Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10).

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc dalību organizatori aicina pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 26332213 vai rakstot e-pastu tic@valmiera.lv. Pieteikšanās iespējama arī klātienē Valmieras TIC.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl