Aicina uz rūķu pilsētas svētkiem Tērvetes dabas parkā

Aicina uz rūķu pilsētas svētkiem Tērvetes dabas parkā
Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 3. novembrī, Latvijas valsts mežu (LVM) dabas parkā Tērvetē svinēs rūķu pilsētas Čiekures svētkus, informē LVM dabas parka Tērvetē informācijas centrs (TIC). Ar dziesmām, rotaļām, radošām darbnīcām, ugunskura gaismām un dabas parka Tērvetē pasaku tēliem visi varēs priecāties, līksmot un iepazīt rūķu pilsētas ielas un namiņus. Pasākums meža vidē paredzēts tiem dabas draugiem, kam visi laikapstākļi ir lieliski aktīvai atpūtai dabā.

Rūķu sētā no pulksten 12 līdz 16 svētku zīmju gatavošanas darbnīca kopā ar allaž darbīgo un sirsnīgo Rūķu saimi. Savukārt sadziedāšanās ar Rudens rūķi paredzēta no pulksten 13.

Rūķu pilsētā Čiekurē no pulksten 12 līdz 16 aktīvajiem un azartiskajiem plānota sportošana un rūķu vingrošana, smalki darbi Meža rūķa vadībā un rotaļas pie svētku ugunskura.

Aicina uz rūķu pilsētas svētkiem Tērvetes dabas parkā
Foto: Publicitātes attēli

Rūķu pilsētas Čiekures viesi, piedaloties svinībās, varēs novērtēt, to, kā pilsēta aug. Ik gadu tiek uzbūvēts kāds jauns, pārsteidzošs kvartāls – kopumā rūķi ieplānojuši vairāk nekā sešdesmit dažādu būvju un objektu, skaidro TIC. Kopā ar rūķiem amatniekiem un māksliniekiem pilsētā darbosies arī Tērvetes mājražotāji un amatnieki, piedāvājot savu savu produkciju dažādām gaumēm.

LVM dabas parks Tērvetē ik gadu tiek ne tikai uzturētas, bet arī atjaunotas esošās parka tematiskās daļas. Pērn, šis bija viens no visapmeklētākajiem tūrisma objektiem visā Latvijā.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl