'airBaltic' nākamvasar lidos jaunos maršrutos no Tallinas un Viļņas
Foto: DELFI

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" turpina darbības paplašināšanu Baltijas valstīs un paziņo par tiešo lidojumu uzsākšanu četros jaunos maršrutos no Tallinas un piecos jaunos maršrutos no Viļņas. Kopumā "airBaltic" 2020. gada vasaras sezonas galamērķu karti papildina ar 13 jauniem maršrutiem.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norāda: "Turpinot savu izaugsmi, mēs plānojam nodrošināt labāko savienojamību uz un no visām trim Baltijas valstu galvaspilsētām. Lai izvērtētu, kādus galamērķus piedāvāt no Baltijas valstu galvaspilsētām, mēs vispirms aplūkojam, kuri ir pieprasītākie vietējo pasažieru vidū. Tādējādi sniedzam papildu pienesumu vietējām lidostām, piedāvājot jaunas ceļošanas iespējas. Līdz nākamā gada vasarai mēs no Igaunijas veiksim lidojumus jau uz 16 galamērķiem, no Lietuvas uz 11 un uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Latvijas."

No nākamā gada vasaras "airBaltic" sāks tiešos lidojumus no Tallinas uz Romu (divi lidojumi nedēļā), Cīrihi (trīs lidojumi nedēļā), Hamburgu (četri lidojumi nedēļā) un Nicu (divi lidojumi nedēļā). Papildus tam, "airBaltic" paziņo par piecu jaunu tiešo maršrutu ieviešanu no Viļņas uz Hamburgu (trīs lidojumi nedēļā), Cīrihi (divi lidojumi nedēļā), Gēteborgu (divi lidojumi nedēļā), kuros reisi tiks sākti marta beigās, kā arī uz Dubrovniku (divi lidojumi nedēļā) un Rijeku (viens lidojums nedēļā), kuros lidojumi tiks sākti maijā. Kā ziņots iepriekš, "airBaltic" arī sāks lidojumus jaunos maršrutos no Rīgas uz Mančestru (Apvienotā Karaliste), Erevānu (Armēnija), kā arī uz Bergenu un Tronheimu (Norvēģija). Vairāk lasi šeit.

Pilns "airBaltic" lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem jau ir pieejamas lidsabiedrības mājaslapā.

Tags

airBaltic Tallina Viļņa

Comment Form