Astoņi knifi, kā uzņemt interesantas un neierastas ceļojumu fotogrāfijas
Foto: Shutterstock

Ne vienmēr ir svarīgi pilnībā visu ceļojuma laikā iemūžināt fotogrāfijās, taču reizēm cilvēki nožēlo, ka tieši tā vieta vai tā māja nav liekama atmiņu lādītē taustāmā veidā. Vienkāršu, statisku kadru nofotografēt mākam mēs visi, bet kā parastu kadru pārvērt par neierastu un ļoti acīm tīkamu? Interesantu bilžu uzņemšanas tehnikās un padomos dalās "The Guardian".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dodies bilžu medībās ar vietējiem

Vietējie vienmēr spēs parādīt daudz vairāk neierastu vietu, nekā tūrisma ceļveži – tas ir fakts. Šī iemesla dēļ dodies ekskursijās kopā ar kādu vai arī izprašņā līdz pēdējam sīkumam tuvākās kafejnīcas pārdevēju. Ja vieta pati par sevi būs citāda un savdabīga, pūles jāpieliek būs daudz mazāk.

Ja nevēlies ikdienišķu kadru ar kādu laukumu vai ēku, "paņem kadrā" arī kādu cilvēku, kurš atdzīvinās bildi.

Vai esi dzirdējis par zivs aci jeb fisheye? Tas ir objektīvs ar ļoti platu leņķi, kurš ļauj iemūžināt daudz lielāku plašumu – ar to uzņemtās fotogrāfijas izskatās pavisam citādi un neierasti. Telefonos var gan lejupielādēt šādu aplikāciju, gan arī uzlikt to pa virsu kamerai, iegūstot labāku kvalitāti. Redzēsi, vide izskatīsies daudz citādāk un neparastāk.

Tags

Ceļojums Fotografēšana Fotogrāfijas Iedvesma ceļotājiem Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form