Dabas parkā Tērvetē 1. septembrī sveiks pirmklasniekus
Foto: Publicitātes foto

Jau vairākus gadus Latvijas valsts mežu (LVM) dabas parks Tērvetē un Pasaku meža sadarbības partneri sveic pašus mazākos skolniekus – pirmklasniekus – pirmajā skolas dienā. Arī šogad LVM dabas parks Tērvetē un draugi 1. septembrim ir sarūpējis dažādus pārsteigumus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai svinētu Zinību dienu, pirmklasnieki LVM dabas parkā Tērvetē tiks sagaidīti ar īpašu ieejas zīmi, kas atvērs durvis piedzīvojumam. LVM dabas parks Tērvetē pirmklasniekiem dāvinās brīvbiļeti dabas parka apmeklējumam un vienas pieturas braucienu ar Pasaku bānīti. Tāpat mazajiem skolniekiem būs iespēja satikt Rūķu saimi un Sila raganiņu un droši pārvarēt gudrības un atjautības pārbaudījumus.

Arī Tērvetes tauriņi gaidīs mazos pirmklasniekus ar brīvbiļeti un mazu pārsteigumu, lai krāsojas košs un panākumiem bagāts pirmais skolas gads.

Savukārt dabas parkā Tērvetē izvietotajās trīs kafejnīcās ("Mammadaba", "Rūķu bodīte" un "Lutauša galds") mazais pirmklasnieks tiks sveikts ar garšīgiem našķiem. Pārsteigumu mazajiem pirmklasniekiem būs sarūpējuši arī biedrība "Tērvetes mājražotāji un amatnieki" krāsainajā un dzīvespriecīgajā rūķu pilsētā Čiekurē.

Drosmīgākos pirmklasniekus pārbaudīt savus spēkus aicinās Tērvetes gaisa takas, dāvājot vienu gājienu pa mazo virvju un koka konstrukciju taku.

Savukārt Tērvetes Tarzāns un Tērvetes Tīklu parks pirmklasniekam dos 50 procentu atlaidi aktivitātēm savos objektos.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē ir ģimenei ar bērniem draudzīgākā vieta, piedāvājot izziņas un aktīvās atpūtas iespējas dabā, un vēl veiksmi un izdošanos jaunajā mācību gadā!

Ņem vērā, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts, un šie materiāli var tikt publiskoti. Apmeklētājiem lūgums būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Vairāk informācijas šeit un arī te.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form