Izdota Latvijas tūrisma nozarei veltīta grāmata
Foto: Publicitātes foto

Biznesa augstskola ''Turība'' izdevusi tūrisma nozarei veltītu grāmatu "Tūrisms Latvijā cauri gadsimtiem". Grāmatā apvienotas vairāku autoru – tūrisma nozares profesionāļu un mācībspēku rakstītās nodaļas, kurās atspoguļota Latvijas tūrisma vēsture un kopumā – attīstības process, kas paver iespēju visiem interesentiem ceļot laikā, iepazīstot no jauna Latviju caur tūrisma šķautni.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Biznesa augstskolas ''Turība'' Tūrisma un viesmīlības katedras vadītāja Maija Rozīte norāda, ka šādas grāmatas nepieciešamība bijusi jau sen. Latvijā šī ir pirmā grāmata, kurā ir apkopots tik plašs informācijas apjoms par tūrismu. Ideja radās, vairāku Latvijas augstskolu pasniedzējiem un nozares profesionāļiem apvienojoties un veltot grāmatu 90. gadadienai kopš Latvija ir iestājusies Starptautiskajā tūrisma savienībā.

Grāmatas autori ir cilvēki, kuri ir daudz strādājuši, lai koptu un attīstītu Latvijas tūrismu, kā arī lai nosargātu nozari dažādos laikos. Šīs ir liecības un vēstures pēdas, kuras sniedz iespēju kopumā izprast tūrisma kultūru. Grāmatā ir pieminēts arī mūsdienu Latvijas tūrisms un šī brīža aktuālākā tēma – pandēmija, kas tieši skar visu tūrisma nozari.

Biznesa augstskolas ''Turība'' Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa norāda, ka tūrisma jomā Latvijā strādā augstas klases profesionāļi, un atzīst, ka būtiska loma ir tieši apgūtajai izglītībai, kas veido zināšanu pamatu un sniedz iespēju darbu attiecīgajā jomā paveikt augstā līmenī.

Grāmatas autoru komandu veido Maija Rozīte, Daina Vinklere, Ēriks Lingebērziņš, Andris Klepers, Ilze Medne, Līga Kondrāte, Aija van der Steina, Artis Gustovskis Juris Smaļinskis, Kristīne Bērziņa, Agita Līviņa, Normunds Smaļinskis, Dace Kaufmane un Aira Andriksone.

Grāmata tapusi ar LIAA finansiālu atbalstu.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Biznesa augstskola Turība Tūrisms Latvija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form