Jelgavas iepazīšana ar auto – 2. oktobrī aicina uz orientēšanās sacensībām
Foto: Publicitātes foto

Par godu Pasaules tūrisma dienai 2. oktobrī Jelgavā un tās apkārtnē norisināsies ikgadējās auto orientēšanās sacensības, kas būs izklaidējošs un izzinošs pasākums visiem, kuri vēlas iepazīt šīs puses tūrisma objektus un mazāk zināmas vietas. Pavadot dienu svaigā gaisā, vajadzēs likt lietā arī atjautību, informē organizatori.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Orientēšanās sacensībām aicinātas pieteikties komandas (vienas mājsaimniecības ietvaros) trīs līdz piecu cilvēku sastāvā. Dalībniekiem sacensību teritorijā būs jāatrod vairāki kontrolpunkti un jāizpilda uzdevumi, kas piemēroti visai ģimenei. Sacensību maršruts vedīs no Jelgavas valstspilsētas uz Glūdas un Līvbērzes pagastiem.

Tūrisma rallija starts un finišs ir Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, Akadēmijas ielā 1. Reģistrēšanās sacensībām sāksies no pulksten 10.30, starts tiks dots pulksten 11. Aktīvākās un maksimāli daudz pareizās atbildes iesniegušās komandas saņems Jelgavas reģionālais tūrisma centra balvas.

Lai piedalītos "Pasaules tūrisma dienas rallijā 2021", līdz 1. oktobra pulksten 12 jāpiesakās pa tālruni 63005447 vai 63005445, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un kontaktinformāciju. Dalība pasākumā notiek bez maksas. Pirms sacensībām dalībnieki aicināti iepazīties ar nolikumu www.visit.jelgava.lv.

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

Lai nodrošinātu Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" prasības, dalībnieku dati tiks uzglabāti 30 dienas pēc aktivitātes noslēgšanās, nepieciešamības gadījumā tos sniedzot Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs" galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv.

Seko TūrismaGids.lv arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Orientēšanās Jelgava
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form