Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks izzinoša ekskursija
Foto: Publicitātes foto

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina sestdien, 19. oktobrī, pulksten 11 pievienoties atvērtajai ekskursijai pa Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, lai iepazītu šo nozīmīgo Jelgavas tūrisma objektu gida pavadībā.

Šādas ekskursijas notiek katra mēneša trešajā sestdienā pulksten 11, ļaujot ikvienam iepazīt torņa ekspozīcijas un noklausīties gida stāstījumu, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Ekskursiju vadīs gide Ina Jurģe.

Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos varēs apmeklēt trīs ekspozīcijas par Jelgavu un tās vēsturi, pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmajiem prezidentiem – zemgaliešiem, Zemgales tautastērpu, kā arī Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi.

Ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties – atklāt pilsētas ģerboņa noslēpumus, salikt no gabaliņiem Zemgales karti, virtuāli viesoties prezidenta kabinetā, izmēģināt latvju rakstu šūšanu un daudz ko citu. Tāpat ir iespēja kopā ar gidu apmeklēt izstāžu zāli un torņa skatu laukumu devītajā stāvā un uzzināt vairāk par redzamajām pilsētas dominantēm no 37 metru augstuma.

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē būs apskatāma mākslinieces Viktorijas Daņiļauskaites grafikas izstāde "Bez pagātnes nav nākotnes", tāpat Ziemeļvalstu dienu laikā Jelgavā torņa septītajā stāvā – Dānijas Velosipēdu inovāciju laboratorijas veidotā izstāde "Labā pilsēta".

Lai piedalītos ekskursijā, jāsedz ieejas maksa Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī – biļetes cena pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – viens eiro, pirmsskolas vecuma bērni torņa ekspozīcijas var apmeklēt bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda, un iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

Ekskursijas ar gidu Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī iespējams pieteikt arī citos sev interesējošos laikos, bet par maksu – ekskursijas cena latviešu valodā ar gidu ir 11 eiro, bet svešvalodā – angļu, krievu, vācu – 15 eiro. Iepazīt torņa ekspozīcijas gida pavadībā var gan grupas, gan individuāli apmeklētāji.

Source

Tūrismagids
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form