Latvijā un Lietuvā norisināsies vērienīgākās auto orientēšanās sacensības Baltijā
Foto: Publicitātes attēli

Katru gadu pašmāju tehnoloģiju uzņēmuma ''Draugiem Group'' zīmols ''Roadgames'' organizē vērienīgas auto orientēšanās sacensības, vienuviet pulcējot vairāk nekā 2000 dalībnieku. Arī šis gads nav izņēmums – 28. augustā Latvijā un Lietuvā norisināsies vērienīgākās auto orientēšanās sacensības Baltijā – "Liepāja–Klaipēda 2021".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Liepāja–Klaipēda" spēle, kurai savu dalību pieteikušas jau 130 komandas, būs pirmā ''Roadgames'' vēsturē, kurā spēles laukums aptvers divu valstu teritorijas. Tas nozīmē, ka būs ne vien lielāka sacensība, jo spēlē piedalīsies arī lietuvieši, bet arī iespēja nokļūt mazāk zināmās un tūrisma braucienos neiekļautās vietās.

"Ceļošana ar ''Roadgames'' Latvijā kļūst arvien iecienītāka. To redzam pēc strauji augošā spēlētāju skaita, kas mūsu izvēlētos maršrutus vērtē kā azartisku un jēgpilnu laika pavadīšanas veidu. Tādēļ šogad izlēmām paplašināt vērienu un veidot starptautisku spēli starp divām Baltijas kūrortpilsētām – Liepāju un Klaipēdu. Tā būs iespēja šo tik iemīļoto maršrutu parādīt no pavisam svaiga un vēl neredzēta skatpunkta," stāsta "Roadgames" vadītāja Liene Grenevica.

Lai piedalītos notikumā, katram komandas dalībniekam jālejupielādē ''Roadgames'' lietotne. 28. augustā pulksten 10:00 tā atklās spēles daudzeidīgos uzdevumus, kas veidoti gan vērīgajiem (Mačmeikers, Atklājējs, G-Punkts) un radošajiem (Grūpijs), gan aktīvajiem (Sprinteris, Mednieks) un erudītajiem (Eksperts, Detektīvs, Golddigers). Komandām, startējot no jebkuras vietas, būs jāizplāno maršruts, kas septiņu stundu laikā ļaus iegūt pēc iespējas vairāk punktu. Visas dienas garumā dalībniekiem būs iespēja laimēt vērtīgas, sadarbības lieldraugu – ''Circle K'', ''If Apdrošināšana'', ''220.lv'' un ''Hanzas Maiznīca'' – sarūpētas balvas. Uzvarētāju paziņošana notiks 28. augustā pulksten 19:00 ''Roadgames'' Youtube kanālā.

Publicitātes attēli

Spēles organizatori norāda, ka rūpīgi seko līdzi ar Covid-19 saistītajiem notikumiem Baltijā un pasaulē, tāpēc jau tagad ir gatavi operatīvi pielāgoties epidemioloģiskajai situācijai. Spēlētājiem nav jāuztraucas – ja ceļošana no Liepājas uz Klaipēdu un otrādi būs ierobežota, dalībnieki kā spēles teritoriju varēs izvēlēties vienu valsti.

Biļetes iepriekšpārdošanā šobrīd pieejamas par īpašu cenu. Piedalīties aicināts ikviens, kurš sasniedzis 13 gadu vecumu. Pieteikties spēlei un iepazīties ar detalizētiem noteikumiem iespējams www.roadgames.com.

Tags

Orientēšanās Klaipēda Liepāja
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form