Lidostā 'Rīga' darbu uzsāk 'Turkmenistan Airlines'; jau tuvākajā laikā plāno lidojumus uz Toronto
Foto: Publicitātes attēli

Piektdien, 13.februārī, starptautiskajā lidostā "Rīga" tika sagaidīts pirmais "Turkmenistan Airlines" reiss no Ašgabatas. Aviosabiedrības pārstāvji jau tuvākajā laikā plānojot atklāt arī lidojumu maršrutu Ašgabata - Rīga - Toronto.

"Jaunais reiss paver iespēju Rīgas un Ašgabatas lidostām piekļūt jauniem pasažieru pārvadājumu tirgiem, kas ir būtisks priekšnosacījums ceļotāju skaita pieaugumam. Šis ir jauns piedāvājums tranzīta pasažieriem, kuri virzienā uz Ašgabatu varēs ietaupīt laiku un līdzekļus, turpinot ceļojumu uz Āzijas valstīm un Ķīnu. Savukārt virzienā uz Rīgu tiek plānots, ka pasažieri varēs izmantot plašo lidojumu tīklu uz Rietumeiropu un Skandināviju," uzsver starptautiskās lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš.

"Esam gandarīti par līdzšinējo Latvijas un Turkmenistānas sadarbību Valstu prezidentu un ministru līmenī, kura arī sekmējusi starpvalstu attiecībās transporta jomā. Šis avioreiss veicinās iedzīvotāju ceļošanu, biznesa kontaktus, studentu apmaiņu, tūrismu, kā arī sniegs papildus ieguvumus tranzīta pasažieriem. Un, cerams, jau tuvākajā laikā uz šī iknedēļas reisa bāzes tiks izveidots transkontinentālais maršruts Ašgabata – Rīga – Toronto," norāda Satiksmes ministrijas Valsts sekretāra vietnieks, Latvijas-Turkmenistānas starpvaldību komisijas Transporta darba grupas Latvijas puses vadītājs Uldis Reimanis.

Aviosabiedrība "Turkmenistan Airlines" lidojumus maršrutā Ašgabata-Rīga-Ašgabata nodrošinās reizi nedēļā – piektdienās – ar gaisa kuģi "Boeing 737-700". Plānotais ielidošanas laiks Rīgā pēc vietējā laika ir plkst.5.55, izlidošana no Rīgas – plkst.7.55.

Atgādinām, ka ziemas sezonā no starptautiskās lidostas "Rīga" ir pieejami 66 galamērķi, ko nodrošina 16 aviokompānijas, savukārt šīs vasaras sezonā pasažieriem būs pieejami 87 galamērķi, ko nodrošinās 22 aviokompānijas.

Source

Tūrismagids

Tags

Andris Liepiņš Starptautiskā lidosta Rīga Turkmenistāna
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form