Mārupē tapis asprātīgs video par novada tēlu

Mārupes novada pašvaldība sagaidījusi februāri un tagad nodod sabiedrības apskatei jaunu un asprātīgu novada tēla video reklāmas rullīti. Tā tapšanai profesionālu aktieru vietā tika meklēti piemērotākie tēli no novadnieku vidus.

1. februārī svinīgā gaisotnē video pirmo reizi tika demonstrēts projektā iesaistītajiem dalībniekiem, kas šoreiz tika konkursa kārtībā atlasīti no novada iedzīvotāju vidus.

Veidojot jauno video, izstrādātāji asprātīgā un "svaigā" veidā ietvēruši būtiskākās novada attīstības tendences, akcentējot augstos dzimstības rādītājus, uzņēmējdarbības vides pievilcību, pašvaldības ieguldījumu izglītībā un tās infrastruktūras attīstībā, pievilcīgo un zaļo dzīves vidi, atpūtas un izklaides iespējas.

Video tapis sadarbībā ar SIA "Taracan Production". Uzņēmums veidojis arī pagājušā gada reklāmas video par tūrismu Mārupes novadā, kas ieguva godalgoto otro vietu nominācijā "Latvijas tūrisma produkts" starptautiskā filmu konkursā "Tourfilm Riga – 2017".

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl