Nosaukti fotogēniskākie ceļojumu galamērķi pasaulē
Foto: Shutterstock

Esi ceļotājs, bet jau pēdējo gadu tavs sociālo tīklu saturs balstās uz seniem izbraucienu foto? Protams, šobrīd vēl mazliet jāpaciešas, bet tiklīdz pasaule atgriezīsies normālākās sliedēs un tiks meklēti tīkami galamērķi, iespējams, kādam noderēs šis īpašais saraksts, kurā izraudzīti 50 "instagramīgākie" galamērķi pasaulē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sarakstu izveidojis tūrisma portāls "Big 7 Travel", izanalizējot "Instagram" galamērķu tēmturus, aptaujājot 600 tūkstošus cilvēku, kas seko tūrismam un ēdienam veltītiem kontiem, kā arī izvērtējot gala rezultātu savā ekspertu starpā. Galamērķu klāsts ir plašs – krāšņas pilsētas, vēsturiski bagātas vietas, kā arī apslēptas pērles. Šo pētījumu publicējuši mediji visā pasaulē.

Fotogrāfijām piemērotākie galamērķi 2021. gadā:

  1. Tokija (Japāna)
  2. Filipīnas
  3. Parīze (Francija)
  4. Ņujorka (ASV)
  5. Stambula (Turcija)
  6. Dubaija (Apvienotie Arābu Emirāti)
  7. Havana (Kuba)
  8. Sidneja (Austrālija)
  9. Londona (Lielbritānija)
  10. Čikāga (ASV)


Sarakstā iekļuvušas arī daudzas Eiropas valstis, tostarp 44. vietā ierindojusies Tallina, savukārt neviens no Latvijas galamērķiem topā nav atrodams. Plašāk ar topu iespējams iepazīties šeit.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form