Septiņas noderīgas aplikācijas aizraujošai un pārdomātai ceļošanai
Foto: Shutterstock

Modernās tehnoloģijas neapšaubāmi ir pārcēlušas ceļošanu jaunā līmenī, ļaujot vieglāk orientēties lētākajās biļetēs, apskates objektos, naktsmītņu atrašanā u.c. Tikai pāris klikšķi un telefonā tiek lejupielādēta konkrētā aplikācija, kura ceļotājiem dod daudz lielāku iespēju brīvību.

Protams, ja sanāk nomaldīties svešā zemē vai ir vēlme saprast, kur kas atrodas, visvienkāršākais veids ir vērsties pie vietējiem iedzīvotājiem. Taču šeit var arī rasties problēma ar valodu barjeru, tāpēc šādas aplikācijas nenāks par ļaunu nevienam ceļotājam.

Padomu aplikācija 'SAS Survival Guide'

Adrenalīna ķērāji un eksotisku vietu iekarotāji ne vienmēr izvēlas doties uz lielajām pilsētām, kurās ik uz soļa iespējams atrast visu izdzīvošanai nepieciešamo. Bet, ja nu tu nonāc vietā, kurā bez tevis vai tava ceļabiedra nav neviens cits? Vai tu zini Morzes kodu? Vai zini, kāds ir visvienkāršākais veids ugunskura iekurināšanā?

"Momondo" raksta, ka šādas situācijas it nemaz nešķitīs problemātiskas, ja telefonā lejupielādēsi aplikāciju ar nosaukumu "SAS Survival Guide". Tā lieliski spēs atbildēt uz jautājumiem, kuri var apgrūtināt dzīvi, ja esi kaut kur nedaudz tālāk no civilizācijas.

Starp citu, aplikācijā atrodamie praktiskie padomi noderēs ne tikai ceļojumiem ārpus Latvijas, bet arī tās robežās. Pat ja nav plānots doties nedaudz ekstrēmākā braucienā, bet palikt komfortablās viesnīcās, labāk ir nodrošināties pret neparedzētām dzīves situācijām.

Aplikācija pieejama angļu valodā.

Tags

Ceļojums Ceļošana

Comment Form