Trīs pasākumi, ko bez maksas brīvdienās izbaudīt Jūrmalā
Foto: Publicitātes foto

Šogad svētku brīvdienas pavisam īsas, tāpēc noderēs ieteikumi, kurp doties atpūsties pavisam netālu no Rīgas. Gada izskaņā Jūrmalas pilsēta aicina uz dažādām Jaunā gada sagaidīšanas aktivitātēm. Ģimenēm ar bērniem patiks izklaidējošs ziemas sporta pasākums Majoru sporta laukumā un jampadracis latviešu tradīcijās Dzintaru mežaparkā, savukārt Kauguros būs Jaunā gada sagaidīšana ar orķestri un uguņošanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Slidošana kopā ar Ziemassvētku vecīti Majoros

30. decembrī pulksten 17.30 Majoru sporta laukumā (Rīgas ielā 1) sportiskā garā varēs pavadīt veco gadu. Pasākums sāksies ar labdarības hokeja spēli starp Latvijas 1. līgas Jūrmalas sporta skolas komandu "Jūrmala SS" un hokeja virslīgas komandu "Prizma". Pēc spēles paredzēti Jūrmalas sporta skolas jauno daiļslidotāju paraugdemonstrējumi, kā arī ciemos uz slidām ieradīsies Ziemassvētku vecītis. Ikviens slidotpratējs tiek aicināts pievienoties kopīgā slidošanā! Ieeja – ziedojums vai mīkstā rotaļlieta Jūrmalas bērnu nama "Sprīdītis" bērniem.

Trīs pasākumi, ko bez maksas brīvdienās izbaudīt Jūrmalā
Foto: Publicitātes foto

Jaunā gada sagaidīšana Kauguros

31. decembrī no pulksten 23 līdz 2 naktī Kauguru kultūras nama pagalmā (Raiņa ielā 110) spēlēs Jaungada orķestris, pusnaktī būs svētku uguņošanu. Ieeja bez maksas. Vairāk par Kauguriem – Jūrmalas apdzīvotāko daļu – lasiet šeit.

Tematiskus Jaunā gada sagaidīšanas pasākumus piedāvā arī kūrortpilsētas viesnīcas un restorāni.

Jampadracis latviešu tradīcijās Dzintaru mežaparkā

Jaungada dienā, 1. janvārī, Dzintaru mežaparkā no pulksten 12 līdz 17 norisināsies Jaungada pasākums latviešu tradīcijās. Tajā varēšot mācīties latviešu tradicionālās dejas un rotaļas, vērot folkloras ansambļa priekšnesumus, liet laimes, izmēģināt spēkus dažādās atrakcijās un eglīšu dekorēšanas sacensībās. Gan lieli, gan mazi varēs piedalīties māla figūru veidošanas, akmentiņu apgleznošanas un masku izgatavošanas darbnīcās. Ieeja bez maksas.

Tags

Jūrmala Ziemassvētku vecītis Jūrmala Latvija Eiropa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form