Turaidas muzejrezervātā aicina iepazīt seno smēdi un kalēja arodu
Foto: Publicitātes foto

Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Turaidas kalēju Andri Ščeglovu akcijas "Satiec savu meistaru!" ietvaros 31. martā no pulksten 10 līdz 14 aicina iepazīt seno Turaidas smēdi un kalēja arodu. Šajā dienā Turaidas smēdē interesentus gaidīs kalējs Andris Ščeglovs, lai sarunās par kalēja darbu dalītos savās prasmēs un zināšanās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijā 167 vietās no 31. marta līdz 2. aprīlim notiks Latvijas Nacionālā kultūras centra sadarbībā ar kultūras mantojuma institūcijām un novadu pašvaldībām organizētā akcija "Satiec savu meistaru! 2017", kurā jau devīto gadu tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji aicinās uz bezmaksas individuālām nodarbībām, atvērtām darbnīcām, paraugdemonstrējumiem, lekcijām, koncertiem, dančiem un kopīgu muzicēšanu.

Grupas vai klases aicinātas pieteikties dalībai akcijā Turaidā pa tālruni 26572142 vai e-pastu: anda.skuja@turaida-muzejs.lv līdz 30. martam. Īpaši aicinām skolēnu klases izmantot iespēju, lai iepazītu vīrišķīgo un neparasto amatu.

Tags

Satiec savu meistaru Turaida
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form