Ar motocikliem apkārt pasaulei: stāsti, padomi un interesanti maršruti

Ar motocikliem apkārt pasaulei: stāsti, padomi un interesanti maršruti
Foto: no "On The Way of Freedom" arhīva

Ja kāds izvēlas uz saviem plānotajiem galamērķiem doties tikai ar lidmašīnu, cits iecienījis automašīnas, bet trešais izvēlas vēl kādu alternatīvu, tad pavisam noteikti nevar neizcelt arī tos, kas savos piedzīvojumos dodas ar motocikliem.

Tie, kas paraduši pārvietoties ar motocikliem, noteikti neliegsies, ka, braucot ar šo transporta līdzekli, pārņem īpaša brīvības sajūta. Un kur nu vēl labāk izjust šo patīkamo atmosfēru, ja ne atvaļinājumā un ar ceļojuma plāniem rokās?

Šoreiz esam izraudzījušies stāstus par vairākiem drošsiržiem, kuri ceļā devušies ar motocikliem. Viņi apceļoši tuvākas un tālākas zemes, metoties neiedomājamos piedzīvojumos un baudot brīnišķīgus skatus. No viņiem pasmelties var ne vien labus padomus savam ceļojumam, bet arī dažādus interesantus maršrutus, ko būtu vērts izmēģināt arī pašam.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl